TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

Tokat Nakliyat 0533 813 53 02

Tokat Nakliyat olarak tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. 
Nakliyat hzimetlerinde kurumsal kimlikle, garantili güvenli hizmet vermekteyiz. Profosyonel şoförler ve müşterilerimize özel nakliye danışmanlarız sayaseinde nakliye taleplerinize anında teklif ve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Türkiye'nin her noktasına Nakliyat sevkiyatı yapılmaktadır.

Tokat Nakliyat

Tokat Nakliyat  Hizmetlerimiz,

 • Ağır Yük
 • Lowbed Yük
 • Gıda Yükü
 • Proje Yükü


İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, şehirler arası nakliyat, Tokat Nakliyat nakliyat hizmetlerinde güven özveri ile piyasa koşullarına göre uygun araç fiyatlarla müşteri odaklı nakliyat hizmeti vermektedir.

Kendi araç filomuz ve özel çözüm ortaklarımız ile ;
İzinli araçlar ile şehirler arası ağır sanayi yükleriniz, endüstiriyel yükleriniz, konteyner yükleri  Türkiye' nin tüm bölgelerine güvenle ulaştırılmaktadır. 
Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri, Garantili, Sigortalı Taşımacılık

Tokat Nakliyat Olarak; nakliyat hizmetlerimde özel danışmanızla ağır yük lowbed yük, parsiyel yük, gıda yükü gibi nakliye ihtiyaclarınız uygun fiyatlar ile anında teklif alabilir ve nakliye hizmeti talep edebilirsiniz.
20 yıldır aktif hizmet veren TOKAT NAKLİYAT,  hizmet sektörünün öncü markası haline gelmiş gerek maddi gerek manevi değerlerini her zaman geliştirmiş büyük bir firmadır.
Buyurun TOKAT NAKLİYAT ‘ı hep beraber tanıyalım…
Sektöre küçük bir kamyonetle giriş yapan TOKAT NAKLİYAT günden güne şubelerini artırmış, araç filosunu ve çalışan sayısını büyütmüş şimdilerde ise sadece kendi öz malı olan 20 araca sahiptir. Bunların yanı sıra anlaşmalı olduğumuz Tır, Lovbet firmaları da bulunmaktadır.
NEDEN TOKAT NAKLİYATI TERCİH ETMELİSİ NİZ?
 
 • Tokat Nakliyat nerede olduğunuzun bir önemi olmaksızın yükünüzün ebat ve ağırlığını gözetmeden kesinlikle ADRESTEN ADRESE hizmet sunmaktadır.
 
 • Komple araç; tır , 10 teker,40 ayak ve ya kamyonet yönlendirmesi yapılmakla beraber istediğiniz takdirde YÜK SİGORTA işlemi tarafımızca yapılmaktadır.
 
 
 • TOKAT NAKLİYAT fabrikasyon malzemeler konusunda kendini yaptığı her işte ispatlamıştır geniş araç filomuzla müşterilerimizin tüm araç isteklerini karşılamaktayız.
 
 • Yalnızca makina, palet, trafo gibi eşyalarla kendimizi sınırlamıyoruz bunların yanı sıra ev eşyalarınız dada hizmet sunuyoruz.
 
 
 • Evden Eve konusunda özellikle çalıştığımız ekip firmaları bulunmaktadır istediğiniz takdir de eleman gönderip yükleme, indirme, paketleme ve montaj işlemlerimiz tarafımızca halledilmektedir, yine istemediğiniz takdir de ise sadece araç hizmeti sunmaktayız.
 
 • TOKAT NAKLİYAT yaptığı her işte başarıyla çıktığı gibi her çalışma dalında ayrıcalığı olduğu gibi ev eşyalarınıza gösterdiği özen le de kendini ispatlamıştır; ev eşyalarınıza özel ayrılmış kapalı kasa araçlarımız bizlerin ayrıcalığıdır her sevkiyat sonrası özenle temizlenip bir daha ki müşterimize hazır halde beklemektedir.
 
 
 • TOKAT NAKLİYAT çalışanları  tüm araçlarımızı gprs cihazları ile izlemektedir bu sayede sizler araç talebinde bulunduğunuz da adresinize hangi aracımız yakın ise en hızlı şekilde yönlendiriyoruz bu sayede en hızlı ve kaliteli hizmet yine TOKAT NAKLİYAT ta olmuş oluyor .
 
 • Yükünüzü daha teslim almadan araca ve şoföre ait tüm bilgileri paylaşıyoruz bu sayede güvenli ve iletişimi sağlam bir sevkiyat sunmuş oluyoruz.
TOKAT NAKLİYAT ofis çalışanları, sevkiyat uzmanları ve araç çalışanları ile bir bütün halinde iş yapmaktadır. Yaptığımız tüm işlemlerden her birimizin haberi vardır bu şekilde değerli müşterilerimiz aradığında hangi aracımızın müsait olup olmadığı konusunda bir mahcubiyet yaşamıyoruz en hızlı gereken hizmeti sunuyoruz.
Unutmayın Nakliyat sektörü güven isteyen bir sektördür yükünüzü teslim ettiğiniz firmayı iyi araştırmanızda her zaman fayda vardır, bizler bu konuda kendimize sonuna kadar güveniyoruz çalıştığımız resmi kurum ve kuruluşlar her zaman referanslarımız olmuştur bizler de her zaman size layık olmaya çalışıyoruz…
 
Güven ve Kaliteli Hizmet İçin TOKAT NAKLİYAT… Uygun Maliyet Kaliteli Hizmet..

 
TOKAT NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ :

** 0533 818 78 41
** 0533 417 44 78
** 0533 418 49 83
** 0533 813 53 02
 
 
 
 

Sponsor Alanı19165

İletişim

 • Hizmetler

  Tokat Nakliyat Hizmetleri, Şehirler arası taşımacıkıkta sorunsuz kaliteli ve deneyimli, sigortalı personellerle güvenli taşımacılık yapmaktayız. Tokat Nakliyat olarak Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.
  Tokat ile tüm il ve ilçeler arası günlük sevkiyatımız vardır.

 • 0533 813 53 02

Sponsor Alanı19165