TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

Gizlilik Politikası

turkiyenakliyatplatformu.com bu web sitesinden en üst seviyede faydalanmanızı ve aynı zamanda gizliliğinizi korumak amacıyla;kişisel,verilen tekliflerin gizliliği ve doğruluğu için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemiştir.Bu gizlilik ilkeleri kapsamında turkiyenakliyatplatformu.com web sitesinde yer alan bilgilerin kaynak belirtilmesi koşulu ile başka web sitelerinde kullanılmasına turkiyenakliyatplatformu.com tarafından izin verilmektedir.turkiyenakliyatplatformu.com bu tarz bilgi paylaşımlarına kaynak belirtilmek şartı ile saygı duymaktadır.

turkiyenakliyatplatformu.com,sunmuş olduğu tüm hizmetlerin ve servislerin daha etkin kullanılabilmeleri amacıyla bir çok 3. parti kişi,kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapabilir.Bu işbirliği;reklam,sponsorluk,izinli pazarlama,veri paylaşımı,bilgi paylaşımı ve yasal olan diğer ticari yöntemlerlede olabilir.

turkiyenakliyatplatformu.com, web sitesinde yer alan firmaların bilgilerinden,yazılarından,paylaşmış olduğu linklerden ve aynı zamanda site üzerinden alınan,verilen tekliflerden sorumlu değildir.