TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

Kullanım Koşulları

Bu web sitesine girmeniz veya bu internetteki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir,

Bu web sitesine girilmesinden doğabilecek dolaylı yada dolaysız herhangi bir sorundan veya zarardan türkiyenakliyatplatformu sorumlu değildir. 
türkiye nakliyat platformu bu sitede mevcut her türlü hizmet,bilgi,siteyi kullanma koşulları ile bu sitede sunulan bilgileri önceden bilgi vermeksizin değiştirme,düzeltme,silme hakkını saklı tutar.Yapılan  değişiklikler sitede yayındandığı anda yürürlüğe girer.Sitenin kullanımında siteye giriş ile bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır.Bu koşullar site içerisindeki linkler ve link verilen siteler içinde geçerlidir.

Bu web sitesinde türkiye nakliyat platformunun kontrolü dışında başka web sitelerine bağlantı verilebilir,türkiye nakliyat platformu bu tür bağlantılardan sorumlu değildir.
Türkiye nakliyat platformu dilediği zaman bu yazının içeriğini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır,bunun için kullanıcılara bu web sitesine her girişte kullanım koşulları sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.