TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
X
Reklamı Geçmek İçin.... 10..sn bekleyiniz yada reklama tıklama yaparak geçebilirsiniz.

Gebze Kolay Nakliyat 0533 813 53 02

Gebze Kolay Nakliyat  Taşınmak Hic Bu Kadar KOLAY olmamişti 

Gebze Kolay Nakliyat  Yerinde Tespit 

Firma çalışanımızı ve/veya çalışanlarımızı evinize ya da iş yerinize belirlediğiniz  zamanda  göndererek gönderilecek olan eşya/kuru yük/hırdavat vb. kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz. Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.

 

Gebze Kolay Nakliyat  İle Eşyalarınız Sigorta ile Güvence Altındadır 

Taşıma yaparken karşılasılan zararları ortadan kaldırmak için en son teknolojı  ve en son tekniklerde donatılmış uzman ekibimizle oluşabilecek olumsuz durumları ortadan kaldırıyor ve güvenli ve hızlı bir hizmet sunuyoruz.Tüm tedbirlere rağmen oluşabilecek zararlara karşi taşınacak eşyalarınız sigorta ile güvence altına alınmaktadır 

 

Gebze Kolay Nakliyat  Paketleme Hizmeti

Taşıma yapılırken üzülmelere sebeb olan kırılmalara ve cizilmelere son veriyoruz . Profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız de-monte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş ve en iyi sonuç veren malzemeler seçilir.

 

Gebze Kolay Nakliyat   Dikkatli ve Zamanında Taşıma
 
Eşyalarınızın korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve son model  araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz.

Bağlantılar

Sponsor Alanı262

Sponsor Alanı262