TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

Kütahya Ambarı 0533 813 53 02

Kütahya Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Kütahya Ambarı  Hizmetlerimiz;

İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Kütahya Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.▶Kütahya ambarı 20 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe yerini koruyan güvenilir  ve kendini  her daim geliştirmeyi amaçlayan bir firmadır.

▶  Geniş araç filomuzdan bahsedecek olursak ; 20 kendi öz malımız , 20 anlaşmalı olduğumuz araç firmaları ve lovbet ( ağır taşımacılık ) firmaları mevcuttur.

▶ Kütahya ambarının vermiş olduğu hizmetlerden de bahsedecek olursak ; başta İstanbul, Kocaeli,Bursa,Yalova,Konya olmak üzere tüm illerden Kütahya merkezi ve illerine taşımacılık yapıyoruz.

▶ Kütahya ambarı gerek ofis danışmanları,gerek sevkiyat uzmanlarımız,gerekse de araç çalışanlarıyla bir bütün halinde hizmet etmektedir, buyrun kısaca sunmuş olduğumuz hizmetlerden bahsedelim.

   KOMPLE ARAÇ HİZMETİ :    Siz değerli müşterilerimiz istediğiniz taktirde yalnızca sizlere özel araç tahsis edebiliyoruz araç size özel olup başka herhangi bir müşterimizin emanetini o aracımıza almıyoruz diğer araçlarla diğer müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

   PARSİYEL TAŞIMACILIK :   Parsiyel taşımacılık her firmanın kolay kolay yapabileceği bir hizmet olmaması dahilinde 20 senedir bu işinde üstesinde gelmiş bir firma duruyor karşınızda. Parsiyel taşımacılık demek ; Tek araçta bir çok müşterimizin (bizim firmamızda en fazla 3 müşterimizin ) malzemesinin taşınması işlemine denmektedir.

   DEPOLAMA VE STOKLAMA :  Parsiyel hizmetimizin bir devamı olarak ta adlandırabiliriz depolama ve stoklama işimiz ; parsiyel eşyalarınızı aldığımız anda teslım edıyoruz yalnızca istisnai durumlarda sizlerin isteiği ve izni doğrultusunda depomuzda bekletiyoruz aynı yöne gıden diğer eşyalarla birleştirerek taşımacılığın gerçekleştiriyoruz, stoklama konusunda gelince de aldığımız her parça eşyalarınızı özel kodlama sistemiyle aldığımız için her hangi bir karışıklığa ve ya kayba mahal vermiyoruz buda KÜTAHYA AMBARI nın br ayrıcalığıdır..

   LOVBET-AĞIR TAŞIMACILIK :  Tır tonajlarına ve ölçülerine uymayan her türlü malzemeniz için ayriyeten sunulmuş olan hizmettir,yol izni trafik belgelerinin tamamı firmamız tarafından hazırlanmaktadır,ayarlanmaktadır sizler sadece malzemenizi bize emanet edip çayınızı yudumlayabilirsiniz...

    EVDEN EVE TAŞIMACILIK :   Ev eşyalarınızda da KÜTAHYA AMBARI size her daim kolaylık ve ayrıcalık sunmaktadır istediğiniz taktirde eleman (hammaliye için ) ve paketleme,monyaj hizmeti sunduğumuz gibi istemediğiniz taktir de de yalnızca araç hizmeti vermekteyiz.

   EVDEN EVE PARSİYEL TAŞIMACILIK :   Ev eşyalarınız da da komple araç hizmeti sunduğumuz gibi parça eşya hizmetine de giriyoruz.▶ Kütahya ambarı 20 senedir bu sektörün içinde olduğu için müşterilerimizin hangi nokta da neye ihtiyacı olduğunu artık adı gibi bilen firma halina gelmiş ve zirve de her daim yerini korumuştur

▶ Kütahya ambarının hızlı servis ve taşımacılık konusunda 1 numaralı isim olmasının en büyük kaynağı ofis çalışanlarımızı aradığınız andan itibaren gprs cihazı ile izledikleri araçlarımızı adresinize en yakın olanı yönlendiriyoruz bu sayede daha hızlı taşımacılık yapmış oluyoruz.

▶ Malzemenizi daha almadan araç ve şoför bilgilerini sizle paylaşıyoruz ki daha kolay ve hızlı iletişim sağlıyoruz.

▶ Bizler her zaman müşterilerimizin memnuniyetını ön planda tutmuş ve bunu esas almış firmayız sizlerin güveni bizim için her daim ilk sırada dır .
Bizlere ulaşabileceiğiniz numaralarımız ;
  •  0262 644 98 10( merkezi şube )
  •  0533 818 78 41 
  •  0533 417 44 78 
  •  0533 418 49 83 
 

 

Sponsor Alanı17954

İletişim

  • Hizmetler

    • Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
    Kütahya Ambarı ve tüm illere günlük sevkiyatımız vardır.

  • 0533 813 53 02

Sponsor Alanı17954