TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

Kocaeli Ambarı 0533 818 78 41

Kocaeli Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Kocaeli Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Kocaeli Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.


● ● Kocaeli ambar 2000 yılında hizmet sektörüne girip Nakliyat,taşımacılık, ambar alanında yerini almıştır.

● ●  Bu sektörde yer almaya çalıştığımız senelerde 1 kamyonetle başlamıştık şimdi ise kendi özmalımız olan 10 aracımız vardır anlaşmalı olduğumuz ise neredeyse 30-40 araç ve kooepartif firmaları vardır.

● ● Kocaeli ambarını kısaca tanıtmak istersek ;

  ** Adresten adrese hızlı teslimatla her zaman müşteri memnuniyetini kazanmış bir firmadır..

● ● Kocaeli ambarı gerek ofis çalışanları gerek araçsürücüleri gerek sevkiyat danışmanlarıyla günden güne çalışma alanını genişletmeyi gayelemiş müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

● ● Kocaeli ilimiz sanayi ve çalışma konusunda Türkiye 'de 1 numaralı ilimizdir bu sebeple göç alma, fabrika aralarında taşımacılık,fabrika taşımacılığı vb konularda hizmete açık bir şehrimizdir, hal böyleyken bizlerde çalışma ve taşımacılık sektörü gündern güne büyürken uyum sağlıyoruz.

● ● Kocaeli ' nin her noktasından Türkiye ' nin her bölgesine yük farketmeksizin adresten direk adrese teslim ediyoruz..

● ● Sadece sevkiyat,ambar,taşımacılık ile sınırlı kalmayıp depolama ve stoklama konusunda da kendimize güveniyoruz, taşıdığımız ve ya depoladığımız her ürün kodlama sistemiyle alındığı için herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz.

● ● Aşağıda görmüş olduğunuz araçlar kendi özmal aaçlarımız olup Sadece Kocaeli içinde kullandığımız araçların bir kısmıdır;● ● Kurumsal olan firmamız resmiyette ORGANİZE NAKLİYAT olarak geçmektedir yukarıda görmüş olduğunuz araçlarda sadece filomuzun bir kısmı olup öncü araçlarımızında gözüktüğü karedir.

● ● 0-27 tona kadar tüm malzemelerinize araç temin etmekle beraber talep ettiğiniz taktirde lovbet hizmeti de veriyoruz.

● ● Ev eşyalarınıza özel ayrılmış olan kapalı kasa ve hijyenik araçlarımızda bulunmaktadır aynı zaman da yine talep ettiğiniz taktirde yükleme indirme için eleman temin edip eşyalarınız için ambalaj ve battaniye vb takımlarımız mevcuttur.


 Tekrar özet geömek gerekirse Hizmetlerimiz şöyledir :
 • Fabrika taşımacılığımız 
 • Özel taşıma
 • Konteyner taşımacılığımız
 • Parsiyel taşımacılığımız
 • Ağır yük 
 • Gıda taşımacılığı
 • Komple yük
 • Vinç
 • 10 teker
 • Lowbed
 • Kuru yük parça taşımacılığı
 • Kırk ayak
ANA AMACIMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR .● ● Kocaeli ambarına istediğiniz zaman ulaşabilmeniz için aşağıda ki bilgilerimizi kontrol edebilirsiniz..

0533 818 78 41

0262 644 98 10 

​info@organizenakliyat.com.tr

sevkiyat@organizenakliyat.com.tr

www.kocaeliambar.com 
 

Sponsor Alanı17909

İletişim

 • Hizmetler

  Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.
  Kocaeli Ambarı ve tüm illere günlük sevkiyatımız vardır.

 • 0533 818 78 41

Sponsor Alanı17909