TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

İZMİR AMBAR 0533 417 44 78

İzmir Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

 

İzmir Ambarı  Hizmetlerimiz;                                      
                                                       
İzmir ambarı olarak izmir den Türkiye geneline parsiyel komple taşımacılık yapmaktayız.istanbul bölgesi başta olmak üzere hergün izmirde istanbula hizmet veren izmir ambarı diğer il ve ilçelerede aynı hızla hizmetlerine devam etmektedir.İzmir ambarı yaklaşık yirmi yılı aşkın bir süredir izmirde devam etmekte olduğu ambar hizmetlerini her geçen gün biraz daha geliştirmekte olup gerek araçları gerek hizmet alanı gerekse taşıma kapasitesi ve her bölgede olan ambar depolarıyla herbölgeden izmire hizmet vermektedir diğer rakilperine bakmaksızın kendi içerisinde izmir ambarını daha da iyi geliştirebilmeleri için her ay düzenli toplantılarla müşterilerden gelen şikayet ve önerileri dikkate alarak en iyi hizmetleri ve zamanında teslimatlar konusunda hiçbir müşteriyi madur etmeden yoluna devam etmektedir.
İzmir ambarı taşımacılık sektöründe sadece ambar hizmetiyle kalmayıp hizmetlerini dahada geniş kapsamlı olarak araç filosunu genişletmiştir.komple tır istenildiğinde adresten adrese direkt olarak kendi özmal araç filosundan gönderebilecek duruma gelmiştir
                                                                                     


 

  İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
İzmir Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon yada email ile ulaşmanız yeterlidir.


  ❥ İzmir ambarı olarak girdiğimiz ; hizmet sektöründe 20 yıldır yerimizi almış ve zirveye tırmanmış bir firmayız.

  ❥ Firmamızı tanıtacak olursa 20 sene önce bu sektöre girmiş başlangıcı kamyonetle olan, şimdi ise kendi özmalı 20 araç sözleşmeli olduğu araç sayısı ise 50 ye yakın olan bir firma halina geldik.

  ❥ Firma araçlarımız 0- 27 ton aralığındadır ayrıca sözleşmeli çalıştığımız lovbetlere vardır..

  ❥ Aşağıda da görmüş olduğunuz resim bizzat kendi firmamıza ve depomuza ait taşımanın resmidir... 


 

  ❥ Bizleri neden tercih etmeniz konusunda size bir kaç ayrıcalıklarımızı sunalım ;


        ❥ Malzemenizin ölçü ve ağırlığı ne olursa olsun adresten adrese hızlı teslimat yapıyoruz,

        ❥ İzmir'in tüm ilçelerinden İstanbul,Kocaeli,Sakarya,Bursa başta olmak üzere Türkiye ' nin her bölgesine taşımacılık yapıyoruz.

        ❥ Yalnızca ambar,taşımayla sınırlı kalmayıp depo hizmeti de vermekteyiz ayrıca aldığımız malzemeleri kodlama sistemiyle alıp olası bir karışıklığa müsaade etmiyoruz.


        ❥ Tüm araçlarımız gprs cihazlarıyla izlenmiş olup sizler a
radığında adresinize en yakın olan aracımızı gönderiyoruz.


        ❥ Yalnızca müşteri memnuniyetini amaç edinmiş bir firma olarak ödeme konusunda da sizere uyum sağlamış olup istediğiniz vade için yardımcı oluyoruz.

        ❥ Evden eve konusundan da bahsedecek olursak; yine adresinizden adrese-özellikle kapalı kasa hijyenik sadece eşya için kullandığımız araçları yönlendiriyoruz, istediğiniz taktirde hammaliye için eleman ayarlayıp ambalaj malzemeleride temin ediyoruz.
 

  ❥ İzmir ambarının vermiş olduğu hizmetleri başlıklar halinde açıklamalarıyla sıralayacak olursak ;


      ❥ Parsiyel taşımacılık       :  Palet bazında,koli bazında veya parça eşya bazında taşımacılığı kapsar, kodlama sistemiyle alınır herhangi karışıklığa mahal verilmez.

      ❥ Komple araç hizmeti      :  Şehir içi ve ya Şehirler arası evden eve ve ya kuru yükleriniz için yalnızca tek müşteriye ait araç temin edilmesi hizmetidir.

      ❥ Ağır Nakliyat ve lovbet   :  Tır tonajını ve ölçülerini aşan örn ; trafo, iş makinası,uçak vb gibi yüklerinizi kapsayan ağır taşımacılıktır gerekli tüm evraklar firmamız tarafından hazırlanıp yönlendirme yapılır.

      ❥ Konteyner taşımacılığı   : Boş ve ya dolu farketmeksizin araç özellikle araç ölçü dışına çıkan tüm malzemeleri kapsar, gümrük ve ya liman çekimler için yönlendirilir.

      ❥Kuru Yük Taşımacılğı      : Fabrika malzemeleriniz örn ; palet,varil,bidon,makina vb gibi yükleri kapsar.❥ İzmir ambarı olarak girdiğimiz ve senelerimizi verdiğimiz bu sektör : bizleri bazen yıldırmış bazen de daha da güçlendirmiştir ama ne olursa olsun bizler siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde her zaman en iyi yerlerde olduk.

❥ Nakliyat ve ambar sektör maalesef ki sahtecilik ve kaçakcılığa müsait bir sektördür bizler bu tarz sorunların önüne geçmek için firma patentimizi aldık buda bizim en büyük ayrıcalığımızdır.

❥ Seneleriniz bu sektöre vermiş firma olarak şunu söyleyebilir ki arkanızda müşteri memnuniyeti olmadan hiç bir işten başarılı çıkamassınız bizler bunu tecrübe ve amaç edindik hizmet sektörünün gereğini layığıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.    ❥ Resimlerden de gördüğünüz gibi ölçüsü farketmeksizin yükünüze uygun araç filomuz oldukça geniştir.
   
    ❥ İzmir ambarı olarak her daim gelişen ve büyüyen ülkemizin hız kesmeyen teknolojisini yakalamış ve bununla yetinmeyip seminerlere katılarak belgelerimizin çoğunu almışızdır.

    ❥ Tüm çalışanlarımızın güler yüzlü ve tecrübeli hizmeti ile sizlere düşen sadece malzeme bilgisi vermektir kalan tüm işlemleri bizler hallederiz...

    ❥  İzmir ambarı senelerini verdiği bu markaya her zaman elinden geldiğince layık olmaya çalışmıştır öğrendiğimiz ve öğrenebileceğimiz çok şeylerin olduğu bilinci ile her zaman kendimizi geliştirmeye gayret ediyoruz.

    ❥  Yükünüzü aldığımız andan itibaren biliriz ki; sadece yükünüzü taşımıyoruz emeğinizi, gayretinizi, sorumluluğunuzu taşıdığımızı biliyoruz.

    ❥  Bu sektör her zaman zorlu süreçleri göze alanların işidir bazen yaptığımız işlerin karşılığını alırız bazen ise tam tersi olur ama her ne olursa bizler müşteri memnuniyetini amaç ediniriz ve hiçbir şekilde yılmadan ilerleriz…

    ❥ Günden Güne gelişen ,değişen ve büyüyen teknolojiye ayak uydurmakta olan firmamız sizler için her zaman en iyisi olmayı amaçlamıştır.


    ❥ İzmir ambarı hem ofis çalışanları hem araç çalışanlarıyla sizleri her daim memnun etmeye çalışıyor. 7/24 hizmet halinde olan müşteri temsilcilerimiz, sevkiyat danışmanlarımıza ulaşabilmeniz için aşağıdaki numaraları aramanız yeter li olacaktır ;

       ❥ 0533 818 78 41  ❥ 0533 417 44 78
   
              ❥ 0533 813 53 02   ❥ 0533 418 49 83 

     ❥  İzmir ambarı tüm sevkiyatlarında kaliteyi ve iş ahlakını ön planda tutmuştur biz biliriz çünkü ;taşıdığımız aslında yük değil bir söz bir senet bir emanettir…

     ❥    Tüm çalışanlarımız olarak gerekli belge ve sertifikalarımızla karşınızdayız bu yüzdendir ki hem işimizin kalitesini hem de işimizin ahlakını ön planda tutuyoruz...

                                           İZMİR AMBARINI ÖZETLEMEK GEREKİRSE ;

                                      ❥      HIZLI TESLİMAT
                                     ❥    KALİTE
                                     ❥    GÜVEN
                                     ❥    SORUMLULUK
                                     ❥    GÜLER YÜZLÜ HİZMET 

                                                                
   


 
Organize Nakliyat San. Tic.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
www.organizenakliyat.com.tr
info@organizenakliyat.com.tr
 

Sponsor Alanı17818

İletişim

  • Hizmetler

    Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
    İzmir Ambarı ve tüm illere günlük sevkiyatımız vardır.

  • 0533 417 44 78

Sponsor Alanı17818