TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

Gümüşhane Ambarı 0533 813 53 02

Gümüşhane Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Gümüşhane Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Gümüşhane Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.


❧ Gümüşhane il merkezi ve tüm ilçelerİnden Türkiye' nin her noktasına 7 / 24 taşımacılığımız mevcuttur.

❧ Malzemelerinizin ebat ve ağırlığı ne olursa olsun adresten adrese teslim ediyoruz.

❧ Komple tır,10 teker,40 ayak, lovbet çalışmalarımız vardır.

❧ Ev eşyalarınıza özel kapalı kasa hijyenik araçlarımızda sizler için mevcuttur , istediğiniz takdirde yükleme indirme için eleman temin edip malzemeleriniz için gerekli ambalajlarımız ve takımlarımız mevcuttur.

❧ Sektördeki uzun geçmişimize dayanarak en önemli amacımız müşteri memnuniyetidir, bu sektöre 2000 yılında girmiş bir firma olarak şunu söyleyebiliriz ki müşteri memnuniyeti bir firmanın en güçlü referansıdır.

❧ Malzemeniz ne olursa olsun adresten alıp adrese teslim ediyoruz. Türkiye ' nin neresıne olursa olsun en geç 3 gun içinde teslim ediyoruz.

❧ Araç bilgilerimizi müşteriyle paylaşarak böylelikle daha kolay iletişim sağlamış oluyoruz, istediğiniz her zaman gerek sevkiyat danışmanlarımızı gerek araç şoförlerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

❧ Müşteri hizmetlerimizden istediğiniz an arayıp bilgi sağlayabilirsiniz, kendileri sizler aradığında gprs cihazlarıyla izledikleri aracın sıze en yakın olanını yönlendirip yardımcı olacaktır.

❧ Biz işimizin en iyisini yapmayı amaç edindik, sizleride arkamıza alarak bu sektörde her zaman parmakla gosterılen yereydık sizlerin sayesınde daha da ıyı yerlere gelıp hizmet sektöründe zirveye çıkmaktayız..

❧ Sizlerde güvenilir bir nakliyat arıyorsanız  GÜMÜŞHANE AMBARI  her zaman yanınızdadır.

❧ Hizmet  anlayışı ile ; müşterisine saygısı ile ; kendisine güven ve memnuniyet ölçüsünde ; %100 sevdirmiş , piyasa işini düzgün yapan - itibarlı -kurumsal bir firma olarak kendisini sevdirmiştir.

❧ Gümüşhane ambarı lider firması olan firmamız tercih etmenizi kesinlikle eşyalarınızın ve sizin güvenliği için ve huzurunuz için öneririz.

❧ Her aşamamızda siz değerli müşterilerimz için sürekli şöförlerimizle iletişim halinde kalan bir firmayız.

❧ Özen göstermek ana prensibimizdir hizmet sektörünün adını layığıyla taşıyıp uygulamak bizim benimsenmiş esas kuralımızdır.

❧ Gümüşhane ambarı uzun yıllardır bu sektörde adını duyurmuş bir firmadır gerek müşteri memnuniyetleri gerek sorunsuz sevkiyatları gerek se hızlı teslimatlarında her zaman ilk tercih edilen firmalar arasındadır.

❧ Bizler hem ofis çalışanlarımız, hem sevkiyat uzmanlarımız, hem şoförlerimizde bu memnuniyeti elimizden geldiğince geçen zaman içinde en yukseğe çıkarmış ve çıkarmaya devam ediyoruz.

❧ Yalnızca ambar-taşımacılık konusunda sınırlı kalmayıp depolama ve stoklama hizmetine giren firmamız ürünlerinizi kodlu bir şekilde istifleyerek herhangi bir karışmak ve ya kaybolmak gibi sorunların önüne geçiyor.

❧ Bu sektör maalesef kaçak çalışanlar,yasak çalışanlar yüzünden oldukça riskli bir iştir bizler bu tarz sorunların önüne geçmek adına patentlerimizi tam aldık,belgelerimizi tamamladık bizim de bu sektördeki ayrıcalığımız sergilediğimiz güven duygusudur..

❧ Sizlerden de ricamız ne olursa olsun hangi firmaya yükünüzü teslim ederseniz edin mutlaka araç bilgilerini şoförün 2 numarasını ve çalıştığı kooperatifin nolarını isteyin..

BİZLERE ULAŞABİLECEİĞİNİZ BİLGİLERİMİZ ŞÖYLEDİR ;

0533 818 78 41 - 0262 644 98 10(MERKEZ)

info@gümüşhaneambar.com

www.gümüşhaneambar.com


 

Sponsor Alanı17729

İletişim

  • Hizmetler

    Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.
    Gümüşhane Ambarı ve tüm illere günlük sevkiyatımız vardır.

  • 0533 813 53 02

Sponsor Alanı17729