Trabzon Ambarı dan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktara olmadan istediğiniz adrese telim edilir. Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.trabzondan istanbula hergün düzenli olarak kuruyük ve ev eşyası olarak araçlarımız hareket etmektedir." />
TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
X
Reklamı Geçmek İçin.... 10..sn bekleyiniz yada reklama tıklama yaparak geçebilirsiniz.

Trabzon Ambarı 0533 813 53 02

Trabzon Ambarından tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Trabzon Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , Çuval  vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Trabzon Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.
 
 1. En hesaplı fiyatlarla nakliye ve ambar hizmeti veriyoruz.
 2. Profesyonel ekibimiz ve güçlü alt yapımızla her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
 3. Yükleme noktasından varış noktasına kadar olan bütün sorumluluk şirketimize aittir.
 4. Firmamız kurulduğu günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle nakliye taşımacılık sektöründe öncülük etmeye ve TRABZON AMBAR olmaya devam etmektedir.
 5. Türkiye'nin her bölgesine güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetini veriyoruz.
 6. Eşyalarınızı sigortalayarak olası hasarlara karşı zarar görmenizi engelliyoruz.
 7. Doğru ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı aldığımız hali ile teslim ediyoruz.
 8. Depolama hizmetlerimizde eşya hacminize uygun depo alanlarımızda eşyalarınızı en uygun ortamlarda istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.
 9. Parsiyel ve ofis taşımacılığıda yaparak itina ile eşyalarınızı yeni adresinize teslim ediyoruz.
 10. Deneyimli uzman kadromuz ile firmamız, fabrikanıza ait tüm malzeme, ürün, ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz.
 11. Fabrika taşımacılık firmaları arasında işini düzgün yapan firma olduğumuzu iddia ediyoruz taşımamız sırasında herhangi sıkıntı yaşayamayacağınızı garanti ediyor ve hizmetlerimizi bu doğrultuda yürütüyoruz.
 12. Şirketimizin müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malzemleri yine müşterilerimizin belirlediği gibidir.
 13. Yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeyle; lojistik tanımı içerisine giren konularda siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya yola çıkdık.
 14. Ürün depolama, ev eşyası depolama, ofis malzemeleri, depolama, fabrika, atölye malzemeleri depolama vb. grup eşyaların malzemelerin depolaması hizmetleri verilmektedir.
 15. Firmamıza ait nakliye araçları hafta'nın 6. günü boyunca Türkiye'nin bir çok noktasından farklı konumlara düzenli olarak sevkiyat gerçekleşdirilmketedir. Bu araçlarımızla, parsiyel taşıma taleplerinize cevap verebilmekteyiz.
 16. Şehir içi şehirler arası tır, kırk ayak, nakliye hizmetleri sunmaktayız.
 17. istanbuldanda aynı şekilde açık ve kapalı kasa kamyon tır ve kamyonetlerimizle karadem-niz bölgesine çıkışlarımız devam etmektedir
  müşterilerimizin isteklerine göre özel araç olursa söz verdiğimiz saatte adrese ulaşacaktır.
  parsiyel yüklerde ise yirmidört saat içerisinde teslimat garantisi veriyoruz.
  karadeniz firması olarak tüm rakiplerimize kısa zamanda büyük fark atıp firmamız kendisini büyüterek dahada ileriye geçmiştir.
  kapalı kasa araçlarımızda firigo hariç yani soğutucu kasa bulunmamaktadır.
  sadece özel ürünler için bizden talep edilen araca göre frigo araçları dışardaki tedarik firmalarımızdan alıyoruz.
  özellikle müşterilerimizin acil yükleri için yoğun istek üzerine tek teker kamyonet lerle firmamızın filosunu genişlettik.
  kamyonet taleplerinde onbeş saat içerisinde istanbuldan karadeniz in en ucra bölgesine kadar ulaştırıyoruz

Sponsor Alanı3434

İletişim

 • Hizmetler


  Trabzon Ambarı dan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktara olmadan istediğiniz adrese telim edilir. Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.trabzondan istanbula hergün düzenli olarak kuruyük ve ev eşyası olarak araçlarımız hareket etmektedir.

 • 0533 813 53 02

Sponsor Alanı3434