TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

Artvin Ambarı 0533 818 78 41

Artvin Ambarından tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Artvin Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , Çuval  vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Artvin Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

 
Türkiye'nin her bölgesine güvenli ve kaliteli hizmet götürüyoruz.
Eşyalarınızı sigortalayarak olası hasarlara karşı zarar görmenizi engelliyoruz.
Doğru ve kalite ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı aldığımız hali ile teslim alıyoruz.
Depolama hizmetlerimizde eşya hacminize uygun depo alanlarımız eşyalarınızı en uygun ortalamalarda istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.
Parsiyel ve ofis taşımacılığıda yaparak itina ile eşyalarınızı yeni adresinize teslim ediyoruz.
En hesaplı fiyatlarla nakliye ve ambar hizmeti veriyoruz.
Profesyonel ekibimiz ve güçlü alt yapımızla her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
Yükleme noktasından varış noktasına kadar olan bütün sorumluluk şirketimize aittir.
Firmamız kurulduğu günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle nakliye taşımacılık sektöründe öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.
Deneyimli uzman kadromuz ile firmamız, fabrikanıza ait tüm malzeme, ürün, ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sunmaktayız.
Fabrika taşımacılık firmaları arasında en iyi yapan firma olduğunumuzu iddia ediyoruz. Taşımamız sırasında herhangi sıkıntı yaşayamayacağınızı garanti ediyor ve hizmetlerimizi bu doğrultuda yürütüyoruz.
Şirketimizin müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malzemeleri yine müşterilerimizin belirlediği gibidir.
Firmamıza ait nakliye araçları hafta'nın 6. günü boyunca Türkiye'nin bir çok noktasına farklı konumlara düzenli olarak sevkiyat gerçekleşdirmektedir, bu araçlarımızla, parsiyel taşıma taleplerinize cevap verebilmekteyiz.
Ürün depolama, ev eşyası depolma ofis malzemeleri deopolama, fabrika depolama vb. grup eşyaların malzemelerin depolanması hizmetleri verilmektedir.
Yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeyle; lojistik tanımı içerisine giren konularda, siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya yola çıktık.

Sponsor Alanı2672

İletişim

  • Hizmetler

    Artvin Ambarı dan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktara olmadan istediğiniz adrese telim edilir. Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

  • 0533 818 78 41

Sponsor Alanı2672