TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Tokat Ambarı

Tokat Ambarı 0533 818 78 41

Tokat Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Tokat Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Tokat Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.
☛ Tokat il merkezi ve ilçelerinden,köylerinden Tüm Türkiyeye taşımacılığımız mevcuttur.

☛ Başta İstanbul,Kocaeli ve Ankara olmak üzere Tokatın her noktasına alımlarımız vardır.

☛ Malzemelerinizin cinsi ne olursa olsun adresten alıp adrese teslim edilmektedir.

☛ Komple Tır,10 teker,40 ayak ve ya parsiyel taşımacılığımızda mevcuttur.

☛ Ev eşyalarınıza özel kapalı kasa ve hijyenik araçlarımızda bulunmaktadır,amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

☛ Araç bilgilerimizi müşteriyle paylaşarak böylelikle daha kolay iletişim sağlamış oluyoruz.

☛ Müşteri hizmetlerimizden istediğiniz an arayıp bilgi sağlayabilirsiniz

☛ Hizmet anlayışı ile, müşterisine saygısı kendisini güven ve memnuniyet ölçüsünde %100 sevdirmiş, piyasa işini düzgün yapan itibarlı kurumsal bir firma olarakda kendisini sevdirmiştir.

☛ Eşyalarınız için güvenilir rutubetsiz temiz eşya depolarımız mevcuttur. TOKAT AMBARI depolama sorumluluğu altındadır.

☛ Ürünlerinizi fabrikalarınızdan yada depolarınızdan teslim alıp versdiğiniz adrese en uygun biçimde teslim ediyoruz.

☛ Firmamız sizler en sağlıklı taşıma sunmak için sürekli teknolojiyi takip ederek çağa ayak uyduran bir taşıma firmasıdır.

☛ Parsiyel taşımacılıkta araç özeni çok önemlidir parça yükleriniz hakkında gerekli bilgiler edinilir en uygun araç tercih edilir.

☛ Profesyonel olarak yıllardır fabrika taşımacılığı yapan firmamız tarafınıza öncesi ve sonrasında detaylı rapor sunmaktadır.

☛ Tokat ambarı olarak gerek ofis danışmanlarımız, gerek şoförlerimiz tamamen sevkiyat uzmanlarımızın yönlendirmesi üzerinden hareket etmektedir, yani sizlerin birebir görüştükleri kişiler aktardığınız tüm bilgileri teyitleşerek yanlışsız sevkiyat düzenlemektedir.

☛ Tokat ambarı 30 seneyi aşkın süre zarfında bu sektöre hizmet vermiş bir firmadır , yani demek oluyor ki karşınızda ki firma işi yeni öğrenen tecrübesiz bir firma kesinlikle değildir.

☛ Tokat ambarı yalnızca taşımacılık değil ;
    ☛ Depolama ve stoklama,
    ☛ Araçta eşya istifleme elemanları,
    ☛ İstediğiniz taktirde ev eşyalarınız için taşıma,montaj elemanları,
 temin edebilir.

☛ Tokat ambarının sizlere sunmuş olduğu hizmetler tabii ki bunlarla sınırlı değildir tır ölçülerine uymayan yükleriniz için lovbet hizmetimiz de vardır.

☛ Bizler bu sektörde her şeyden önce müşteri memnuniyetini amaç edindik ,bu sayede hem parça eşyalar için arayan müşterilerimiz, hem resmi kuruluşlar , hem de çalıştığımız fabrikalar bizlere en değerlilerini emanet etme konusunda asla çekinmemiştir.

☛ 7/24 hizmet veren ofis danışmanlarımız ve sevkiyat uzmanlarımız aradığınız taktirde sizlere en yakın araçlarımızı yönlendirip hızlı bir sevkiyat sunmaktadır.


Bizlere aşağıda ki numaralardan ulaşabilirsiniz;

 
                 დ 0533 818 78 41   დ 0262 644 98 10  ( Kocaeli Merkez Şube )
                 დ 0533 417 44 78   დ 0533 418 49 83