TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Sakarya Ambarı

Sakarya Ambarı 0533 818 78 41

Sakarya Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Sakarya Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Sakarya Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

✹Sakarya ambarı bundan 20 sene önce kurulmuş küçük bir kamyonetle bu yola çıkmış ve günden güne bugüne gelerek özmalını 20 araca tamamlamış ve daha da gelişmekte olan bir firmadır.

✹ Araç filomuzdan bahsetmek gerekirse yukarıda da belirttiğimiz gibi  bize ait 20 araç ( 0-27 ton arası yük alabilen araçlardır ) ayrıca dışa baımlı olduğumuz sözleşmeli firmalarda mevcuttur bunların sayısı 30-40 arası değişmektedir.

✹ Bu zamana kadar büyük ve resmi kuruluşlara çalışan ambarımızın referans defteri oldukça kabarıktır, örnek verecek olursak Cumhurbaşkanlığı,Bursa timsah stadyum, Minyatürk vb gibi.

✹ Sakarya ambarı Türkiye ' nin her bölgesine çalışan 7/24 kesintisiz adresten adrese hizmet veren bir firmadır.

✹ Gerek ofis çalışanlarımız, gerek araç çalşanlarımız sürekli ekip bilinciyle tüm işleri sorunsuz halledebilecek tecrübeye sahiptirler.

✹Verdiğimiz hizmetleri topluca özet geçmek gerekirse Sakarya ' nın her bölgesinden Türkiye ' nin her bölgesine en geç 3 gün içinde teslim etmekte olan  ; müşteri memnuniyetini esas alan ve bunu ilk prensip haline getirmiş olan bir firmadır.

✹ Hizmet sektörüne senelerini veren firmamız müşteri referanslarımız ve memnuniyetleri sayesinde gelebileceği en iyi noktaya gelmiştir daha da kendini geliştirmeye devam etmektedir.

✹Hem komple hem Parsiyel taşımacılığımız vardır yanı sıra ev eşyalarınızda da taşıma hizmetimiz vardır; ev eşyaları için kapalı kasa hijyenik araçlarımız mevcut olup yükleme indirme için de eleman ve paketleme ve montaj içinde alet ekipmanlarımız mevcuttur.✹ Müşteri hizmetlerimizden istediğiniz an arayıp bilgi sağlayabilirsiniz; 7/24 hizmet halinde olan çalışanlarımız ve çağrı merkezlerimiz açıktır.

✹ Şirketin amacı kurulduğu günden bu yana her geçen gün memnuniyeti bir kat daha artırarak da çok güven kazanmaktır.

✹ Taşımalarınızı güvenilir bir araç filosuna emanet etmenin rahatlığını SAKARYA AMBARI ile deneyimleyebilirsiniz.

✹ Birdahaki taşımalarımız için araçlarımız temizlenir ve hazır vaziyette bekler firmamız hijyen konusunda da oldukça hassastır.

✹ Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir telefefon kadar yakınsınız.

✹ Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetten dolayı taşımacılık dendiğinde ilk akla gelen firmayız.

Bizlere her zaman ulaşabileceğiniz tüm bilgilerimiz aşağıda ki gibidir ;

0533 818 78 41 

0533 417 44 78

0262 644 98 10(merkez )