TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Muğla Nakliyat

Muğla Nakliyat 0533 813 53 02

Muğla Nakliyat olarak tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. 
Nakliyat hzimetlerinde kurumsal kimlikle, garantili güvenli hizmet vermekteyiz. Profosyonel şoförler ve müşterilerimize özel nakliye danışmanlarız sayaseinde nakliye taleplerinize anında teklif ve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Türkiye'nin her noktasına Nakliyat sevkiyatı yapılmaktadır.

Muğla Nakliyat

Muğla Nakliyat  Hizmetlerimiz,

 • Ağır Yük
 • Lowbed Yük
 • Gıda Yükü
 • Proje Yükü


İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, şehirler arası nakliyat, Muğla Nakliyat nakliyat hizmetlerinde güven özveri ile piyasa koşullarına göre uygun araç fiyatlarla müşteri odaklı nakliyat hizmeti vermektedir.

Kendi araç filomuz ve özel çözüm ortaklarımız ile ;
İzinli araçlar ile şehirler arası ağır sanayi yükleriniz, endüstiriyel yükleriniz, konteyner yükleri  Türkiye' nin tüm bölgelerine güvenle ulaştırılmaktadır. 
Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri, Garantili, Sigortalı Taşımacılık

Muğla Nakliyat Olarak; nakliyat hizmetlerimde özel danışmanızla ağır yük lowbed yük, parsiyel yük, gıda yükü gibi nakliye ihtiyaclarınız uygun fiyatlar ile anında teklif alabilir ve nakliye hizmeti talep edebilirsiniz.             MUĞLA NAKLİYAT; senelerini hizmet sektörüne adamış, amacı yalnızca müşteri memnuniyeti olmuş, günden güne kendini büyütmüş ve bu sektörün parlayan yıldızı haline gelmiş bir firmadır.

Hizmet verdiğimiz bu sektörün ilk yıllarında kendi aracımız bile olmayan kiralama araçlarla giriş yaptığımız bu iş bizi müşteri memnuniyetlerimizin de sayesinde 20 araç sahibi yapmıştır.

Kendi öz mal araçlarımız yukarıda da belirttiğimiz gibi 20 tanedir bunlar kısmen tır,10 teker, 40 ayak, ve 6 teker araçlardır, bunların yanı sıra anlaşmalı olduğumuz lovbet firmaları da mevcut olmakla beraber müşterilerimizin tüm taleplerini karşılıyoruz.
MUĞLA NAKLİYATIN VERMİŞ OLDUĞU HİZMETLER NELERDİR?
 
 • KOMPLE ARAÇ HİZMETİ: Tek araçta tek müşterimizin yükünün olmasıdır, malzemenizin cinsi ve ağırlığı fark etmeksizin tamamen değerli müşterimizin talebine göre özel bir hizmetimizdir.
 
 • PARSİYEL TAŞIMACILIK HİZMETİ:  Tek aracımızda en fazla dört müşterimizin emaneti bulunur tamamen kendi firmamızın ayrıcalığı olan kodlama sistemiyle yükleme yapılmaktadır bu sayede kesinlikle karışma ve ya kaybolma gibi bir sorunla karşılaşmıyoruz sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sunmuş oluyoruz.
 
 • DEPOLAMA HİZMETİ: Bazı müşterilerimizin talebine göre şekillenen bir hizmetimizdir, genel de sizden malzemeyi aldığımız günün ertesi günü teslimat yapıyoruz fakat bazı müşterilerimiz bunu istememektedir bizlerde yardımcı olmak adına depomuzda güvenli bir şekilde saklayıp yine istenen tarihte teslimat yapıyoruz.
 
 • AĞIR NAKLİYAT TAŞIMACILIK: Tır tonajını ve ölçüsünü geçen tamamen – özel – bir hizmettir, kendi firmamız tarafından tüm yol belgeleri hazırlanmaktadır sizden beklediğimiz sadece yükünüzün ölçü ve ağırlıkların net bildirmenizdir.
 
 • EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETİ : Ev eşyalarınıza ise yine bize ait ayrıcalıklarımız mevcuttur, bunların başında sadece ev eşyalarına ayrılmış kapalı kasa araçlarımızın olmasının yanı sıra sevkiyat sonraların da temizlenip hizmete alınmaktadır. Ev eşyalarınız için yine sizin kararına bağlı olarak ister komple ister parsiyel hizmet sunuyoruz yine isterseniz taşımacılık ve paketleme için eleman yönlendirebiliyoruz.

 
MUĞLA NAKLİYAT; senelerdir resmi kurum ve kuruluşlarla çalışmıştır, her zaman çalıştığımız firmalar bizlere kefil olmuş ve bizlerde layık olmaya çalışmışızdır. Yaptığımız her işlemde tek önceliğimiz müşterimizin mutlu ve memnun olmasıdır bizler bunu amaç edindik bununla ilerledik ve karşılığını da her zaman almışızdır.

Ofis danışmanlarımız, sevkiyat uzmanlarımız ve araç çalışanlarımızla tamamen bir bütün halinde çalışmış olup müşterimize en hızlı, en kaliteli ve en uygun hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Ayrıca ofis danışmanlarımız; 7/24 tüm araçlarımızı bilgisayar üzerinden izleyerek bizlerden araç talebinde bulunduğunuzda en hızlı hizmeti sunmuş oluyoruz…

Bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz numaralarımız aşağıda ki gibidir;
 • 0533 818 78 41
 • 0533 417 44 78
 • 0533 418 49 83
 • 0533 813 53 02