TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Manisa Ambarı

Manisa Ambarı 0533 818 78 41

 

Manisa Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Manisa Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Manisa2  Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

☄ Manisa ambarı ; 25 senedir hizmet veren geniş araç filosuna sahip Tüm Türkiye genelinde şube ve bayileri bulunan köklü bir firmadır.
 
☄ Kendi filomuzda olan araçlardan bahsedecek olursak kamyonet (0-1750 kg alabilen ) ısuzu (0-4,5 tona kadar alabilen ) 10 teker, 40 ayak ve ya tır olarak değişmektedir.
 
☄ Dışarıdan da anlaşmalı olduğumuz 20 ye yakın araç firması ve lovbet firmaları mevcuttur.
 
☄ Sektörde kendimizi ispatlamış olmanın vermiş olduğu özgüvenle girdiğimiz her işten alnı ak bir şekilde çıkmışızdır.
 
☄ Manisa ambarını tanımak isterseniz aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz ;

 
  • 1995 yılında hizmet sektörüne aile mirası olarak girmiş bulunmaktayız bu sebeple insanları memnun etmek işimizin olması dışında başlıca prensip ve amacımızdır.
  • Bizler bu sektöre küçük bir kamyonetle giriş yapmış olup kendini gittikçe büyüten ve geliştiren bir firma haline geldik.
 
☄  Manisa ambarının değerli müşterilerine sunmuş olduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz ;

 
  •   Hizmetimiz ; malzemenizin büyüklüğü, küçüklüğü farketmeksizin adresten adresedir hem de Türkiye ' nin Manisamıza en uzak ilini baz alırsak en geç 3 gün içinde teslimat gerçekleşir.
  • Komple araç  , Parsiyel hizmet ,Konteyner taşımacılığı,Lovbet hizmetleri,Kuru yük Taşımacılığı , Dondurulmuş Gıda taşımacılığı olarak hizmetlerimizi sıralayabiliriz.
  • Ayrıca evden eve de olan taşımacılığımız Manisamız da çok ihtiyaç duyulan  bir servistir, biz evden eve yi sadece Manisa içiyle sınırlı kalmayıp Türkiye ' nin her bölgesine yapıyoruz .
 
  • Evden eve taşımacılığımızı özellikle ayrılmış kapalı kasa ve her servis sonrası temizliğe giren araçlarla gerçekleştiriyoruz.
  • Bizleri diğer firmalardan ayıran bir özelliğimizde gerek ev eşyaları taşımacılığında gerek diğer taşımacılıklarımızda mazeretsiz araç ve şoför bilgilerini paylaşıyoruz ki daha kolay iletişim sağlanabilsin sizler de bilgisiz kalmayın.
  • Aynı zaman da tüm araçlarımız gprs cihazlarıyla izlenmektedir bu da demek oluyor ki sizler ofis danışmanlarımızı aradığınızda size en yakın aracı belirleyip yine adresinize gönderiyoruz yani hem zamandan tasarruf hem müşteri memnuniyeti..  :)
  •  ☄ Bizler Manisa ambarı çalışanları olarak şunu söyleyebilir ki hem ofis danışmanlarımız , hem sevkiyat uzmanlarımız hem de araç çalışanlarımız la her birimiz bir bütün halindeyiz yaptığımız her sevkiyat bizlerin güven teminatıdır.
☄ Manisa ambarı bugüne dek bir çok büyük firmalarla, devlet daireleriyle, spor kuruluşlarıyla vb. gibi güçlü referanslarla çalışmıştır.
 
☄ Patentli bir firma olmamız sebebiyle girdiğimiz bütün işlerde sahteciliğe ve aldatıcılığa mani olmuşuzdur..
 
☄ Maalesef ki çalıştığımız alan bir çok sahteciliğe  müsait bir alandır bu sebeple her zaman bizden istenilen tüm bilgileri paylaşmışızdır çünkü müşteri memnuniyeti ve güveni olmadan bu sektörde hiç bir şekilde yerinizi koruyamazsınız.
 

☄ Bizler her daim müşteri memnuniyetini gözetmiş olup amacımızı bu yöne çevirmişizdir çünkü sizlerin memnuniyeti olmasa bizler burada olamayız.

                                   ☄☄☄     Manisa ambarına 7/24 ulaşabileceiğiniz iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir ;   ☄☄☄


                                                            ☄  0533 818 78 41         ☄ 0533 417 44 78        ☄  0533 418 49 83