TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Konya Ambarı

Konya Ambarı 0533 818 78 41

Konya Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Konya Ambarı  Hizmetlerimiz; 

İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..

Konya Ambarı Olarak, 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

❧ Konya ambarı 2000 yılında hizmet sektörüne girmiş ve günden güne büyümüş sektörün zirvesi halini almış bir firmadır.
 
❧ Bu sektöre bir kamyonetle başlangıç yapıp şimdi ise kendi öz malımız olan 20 araç ve anlaşmalı olduğumuz yine 20-30 arası araç firması ve lowbet firmaları vardır.
 
❧ Kısaca şirketimizden bahsedecek olursak ofis çalışanlarımız,sevkiyat uzmanlarımız,araç sorumlularımız ve şoförlerimizle bir bütün halinde çalışmaktayız.
 
❧ Ambar sektörüne duyulan ihtiyaçların başında;
 
       ❧ Ülkemizin ithalat-ihracat konusunda hızlı ve büyük adımlar atması
 
       ❧ Hızlı göç değişimi
       
       ❧ Sanayileşme ve fabrikasyon malzemelerin taşınması
 
❧ Neden bizi tercih etmelisiniz diğer firmalardan olan ayrıcalıklarımız nelerdir ?
 
      ❧ Konya ambarı kuruluş başlangıcından bugüne dek her zaman müşteri memnuniyetini esas almış ve hizmet sektörüne layık olmayı amaç edinmiş bir firmadır.
      
      ❧ Adresten adrese olan çalışmalarımız malzemenizin büyüklük ve ya küçüklük oranlarına bakmadan kapıdan kapıya teslimdir.
 
      ❧ Ofis çalışanlarımız tüm araçları gprs cihazlarıyla izlemektedir ; bu sebeple bizleri arayıp adres verdiğinizde siz en yakın olan aracımızı belirleyip hemen yönlendirme yapabiliyoruz.
 
      ❧ Sevkiyat başlangıcından itibaren aracın ve Şoförün tüm bilgilerini paylaşarak daha kolay ve hızlı iletişim sağlıyoruz bu sayede istediğiniz zaman şoförle irtibata geçip sevkiyat bilgisi temin edebilirsiniz.
 
      ❧ Diğer firmalara nazaran 20 senenin vermiş olduğu tecrübe ve en büyük ayrıcalıklarımızdan birisi olan patentimiz bizim en büyük güvencimizdir.
 
      ❧ Senelerini bu sektöre veren bir firma olarak şunu söyleyebiliriz ki bu sektörde müşteri güveni desteğini almadığınız sürece hiç bir yere varamazsınız.


 
 
❧ Konya ambarının sunmuş olduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz ;
 
      ❧ Komple araç hizmeti           :  Tek bir müşteriye araç tahsis edilme hizmetidir istenildiği gibi(tonaj- ölçü gibi ) her türlü araç ayarlanabilir.
 
     ❧ Parsiyel taşımacılık            : Tek araçta bir çok müşteri malzemesinin toplanma hizmetidir sistemimiz kodlamayla ilerlemektedir herhangi bir karışıklığa ve ya kayba mahal verilmez.
 
     ❧ Evden eve parsiyel taşımacılık  : Ev eşyalarının tek parçası olarak taşınmasıdır.
 
     ❧ Evden eve komple taşımacılık    : Komple ev eşyanıza tek aracın tahsis edilmesidir bu hizmetimiz için özel ayrılmış araçlar vardır kapalı ve hijyenik araçlar yönlendirilir.
 
     ❧ Konteynır Taşımacılık           : Gümrük ve Liman çekimlerinize yardımcı olmak amacıyla yönlendirilen araç hizmetidir.
 
     ❧ Lovbet Taşımacılık hizmeti      : Tır tonajını ve ölçülerini aşan yükleriniz için ayarlanan ve tüm belgeleri bizim tarafımızdan hazırlanan ÖZEL hizmettir. ❧ Konya ambarı 7/24 tüm çalışanlarıyla hizmet halinde olan bir firmadır bu yüzden istediğiniz zaman bizleri arayıp araç talebinde bulunabilirsiniz.

❧ Bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz aşağıda ki gibidir  ;

❧ 0533 818 78 41  ❧ 0533 417 44 78  ❧ 0533 418 49 83 

❧ Unutmayın emanetiniz emanetimizdir bizler ; bu sektörün sizlerin memnuniyeti sayesinde en iyileriyiz yine sizlerin sayesinde daha da büyük işler başarabiliriz..

Konya ambarı hizmetlerimiz olarak konyadan istanbul a sürekli parsiyel ve komple kapalı tırlarımızla hizmet vererek konya ambarı nı hergün birazdaha büyltmek ve geliştirmektir.
konya ambarı denildiğinde özellikle konyada akla gelen ilk firmalar arasında yerini alan konya ambarı güler yüzlü personeli ve deneyim açısından oldukça başarılı şoförleriyle konya ambarı kendisini tüm türkiye ye anlatmaktadır.                                                                           

Organize Nakliyat San. Tic.
ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

www.organizenakliyat.com.tr
info@organizenakliyat.com.tr