TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
İzmit Ambarı

İzmit Ambarı 0533 813 53 02

İzmit Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

İzmit Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
İzmit Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.


Bütün ilçelerimizde parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmetini veriyoruz.
Profesyonel olarak yıllardır fabrika taşımacılığı yapan firmamız tarafınıza öncesi ve sonrasında detaylı rapor sunmaktadır.
Lowbed ağır yük taşımacılığında özel indirimlerden faydalanmak için bizlere ulaşmanız yeterli.
Gerek ekonomik açıdan gerekse bekleme yapılmadan daha hızlı ulaştırılmasından dolayı müşteri açısından avantaj sağlamaktadır.
Müşteri tarafınızdan yüklenecek eşyaların ölçüleri alınarak uygun aracın tedarik edilmesi sonrası bilgi verilir, onay sonrasında araç yönlendirilmesi yapılır.
Bu doğrultuda yüklerinizin varış ve iniş noktasına detaylı olarak takip etme imkanı bulacaksınız.
Eşyalarınızı sigortalayarak parsiyel yükleriniz varış noktasına kadar ulaştırılmasında garanti kapsamına alıyoruz.
Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir telefon kadar yakınız.
Devamlı çalıştığımıız firmalara devamlı indirimler yapıyoruz.
İZMİT AMBAR ayrıcalıktır, çünkü işimizi özenle yapıyor farımızı her zaman gösteriyoruz.
Fabrika, üretim, makine sektörlerine özel nakliye indirmlerimiz bulunmaktadır, ulaştırılacak parsiyel yüklerinizi firmamıza ilettiğiniz takdirde özel fiyatlandırma tarafınıza bildirilmektedir.
Parsiyel taşımaacılık, aynı yönde devam eden araçların farklı müşterilere ait eşyaları yükleyerek varış noktasına ulaştırılmasını sağlayan hizmete denilmektedir, parça yük nakliyesi diğer nakliye türlerine göre en ekonomik olandır.
Firmamızdan hizmet aldığımız takdirde uygun araçlarımızla konteyner yüklerinizde varış noktasına kadar temin edilir.
Konteyner taşımacılığı, gerekli yetki belgelere alınarak 20'lik 40'lık konteynarların ölçülere uygun olması durumda gerekli tüm taşımacılığı tarafımızca yapmaktayız.
Liman yurt içi yeni her türlü alana uygun, boşta olan araçlarımıza yönledirerek taşımacılık işlemini gerçekleşdirmekteyiz.
Tüm araçlarımız tarafınıza garanti kapsamına alınarak varış noktasına kadar arvento ile takip edilmektedir bu nedenle nakliye güvencesi firma tarafından verilmektedir.
Araç filolarımız isteklerinize uygun olarak hizmetlerimizi kesintisiz olarak devam ettiriyoruz.
Sizlere kurumsal ve profesyonel çalışan firmamıza eşyalarınızı taşıtmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.
Parça eşya taşımacılığı genelde az miktarda kullanılmayan eşyaların yazlıkların gönderilmesi, çeyiz eşyası veya bir evin belli bir bölümün taşınması şeklinde olabilir. Parsiyel taşımacılık en önemli konu eşyaların ekonomik taşınmasıdır bir kamyonu doldurmayacak kadar eşyalar için yüklü miktarda ücret ödemek zorunda kalmassınız.
Özel donlımlı araçlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Kuru yük taşımacılığında İZMİT AMBAR sayısız tecrübeleri önemli refaransları arasındadır. Kendine güvenen güçlü bir ekibe sahip olan şirketimiz siz değerli müşterilerine hizmet etmekden memnuniyet duyarız.
81 il ve ilçelere günlük araçlarımızı göndermekteyiz.
Komple yüklerinizi hiç bekletilmeden gece ve gündüz demeden yerine ulaştrılmaktadır.LETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

TEL : 0533 813 53 02
TEL : 0533 418 49 83
TEL : 0533 417 44 78
WHATSAPP : 0533 818 78 41