TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
İkitelli Ambarı

İkitelli Ambarı 0212 963 31 34

İkitelli Ambarından tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. 
Özel eşya, parça yükler adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Kaliyeli hizmet vermekteyiz. Araçlarımız GSP sistemi ile izlenmekte oluğ güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.

İkitelli Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.

Özel eşya yükü,  mobilya yük, proje yük; paletli yükler, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
İkitelli Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

Ambar Taşımacığı Nedir ?

Ambar nakliyesi hizmeti, genelde nakliyecilerin sevmediği parça işlerdir. Parça yüklerini acil taşımak isteyen kişiler için olmazsa olmaz bir taşıma yöntemidir. Şehirler arısı acil nakliyat hizmetini ala bileceğiniz yegane hesaplı taşıma sistemidir. Firmamızda bu alanda oldukça tecrübeli ve etkindir.
Güvenle yüklerinizi taşıtabilirsiniz.
ikitelli ambarı olarak ikitelli den türkiyenin her bölgesine taşımacılık yapan firma olarak bölgede ikitelli ambarı diye hizmet vermekteyiz

Firmamıza  0533 818 78 41  veya 0533 813 53 02 telefondan ulaşabilirisniz.ikitelliden tüm şehirlere hergün parsiyel taşımacılığı hizmeti veriyoruz
 

Sponsor Alanı19369