TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Giresun Ambarı

Giresun Ambarı 0533 818 78 41

Giresun Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Giresun Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Giresun Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.


⁂ Giresun ambarı olarak öncelikle vermiş olduğumuz hizmeti açıklayalım ; 2000 yılında kurulmuş olan firmamız;  sizlerin  evden eve ,kuru yük, parsiyel ve ya komple olan tüm sevkiyatlarınızı kapsamaktadır.

⁂ Bu işlemleri yaparken tamamen müşteri memnuniyetiyle başlıyoruz ofis çalışanlarımızın güleryüzlü danışman hizmetleriyle adresinize gönderdiğimiz şoförlere kadar tek amaç sizleri memnun bırakmaktır.

⁂ GİRESUN il merkezi ve ilçeler başta olmak üzere tüm köylerimizden de Türkiye nin her noktasına 7 / 24 taşımacılığımız vardır.

⁂ Merkezi yerimizin GİRESUN olması sebebiyle Türkiyenin her noktasından her gün her saat GİRESUN   alımlarımız mevcuttur.

⁂ Komple tır,10 teker,40 ayak ve ya parça yük eşyalarınızı alıyoruz yine vereceğiniz adrese en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

⁂ Malzemeniz ne olursa olsun adresten alıp adrese teslim ediyoruz bizler için malzemenizin büyüklüğü küçüklüğü farketmez bize vermiş olduğunuz bilgilere güvenerek en uygun aracımızı yönlendiriyoruz.

⁂ Ayrıca tüm araçlarımız gprs cihazlarıyla izlendiği için sizlere en yakın olan aracı yönlendiriyoruz.

⁂ Ev eşyalarınıza özel kapalı ve hijyenik araçlarımız mevcuttur, istediğiniz taktirde elemanda temin edebiliriz ayrıca araçlarımızda ambalajlama vb gibi malzemeler mevcuttur.

⁂ Amacımız siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde memnun bırakmaktır diğer firmalardan bizleri ayıran en büyük özelliğimiz sizlerin bize olan güveni ve memnuniyetidir.

⁂ Araç bilgilerimizi müşteriyle paylaşarak böylelikle daha kolay iletişim sağlamış oluyoruz, istediğiniz zaman hem ofis çalışanlarımızı hem araç sürücümüzle irtibata geçebilirsiniz.

⁂ Müşteri hizmetlerimizden istediğiniz an arayıp bilgi sağlayabilirsiniz

⁂ Sizlerde güvenilir bir nakliyat arıyorsanız GİRESUN  AMBARI  her zaman hizmetinizdedir. 

⁂ Amacımız her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur bu nedenle bu durum bizim sektörümüzün incisi haline getirmişir.

⁂ Her zaman tercih edilen olmak firmamız için gelebilecek en güzel noktadır.
⁂ Firmamıza ait kendi özmalımız olan 10 adet 0-27 ton araçlarımız mevcuttur bunun dışında anlaşmalı olduğumuz 0-50 araç ve kooperatif firmaları vardır..

⁂ Her zaman tercih edilmek bizleri filomuzu genişletmeye ve büyük hizmetlere sevketmiştir.
  ⁂⁂⁂ Güvenli ve hızlı taşımacılık istiyorsanız doğru adrestesiniz sizlere bir telefon uzaklıktayız.. Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. ⁂⁂⁂

Tel : 0533 818 78 41-- (merkez no ) 0262 644 98 10 
 info@giresunambarı.com
www.giresunambarı.com