TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Erzurum Ambarı

Erzurum Ambarı 0 533 813 53 02 0533 818 78 41

Erzurum Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Erzurum Ambarı  Hizmetlerimiz,
İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Erzurum Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.


Erzurum ambarı olarak Erzurumdan başta İstanbul olmak üzere Ankara ve İzmirden 7 / 24 yük alınır teslim edilir.
Çalışma sistemimiz adresten adresedir müşteriler bize değil biz gelip teslim alıyoruz ve yine biz müşteriye bırakıyoruz.
Kuru yük,ev eşyası,komple araç, parsiyel her türlü yuk alınır. 
Sevkiyat süremiz en fazla 3 gündür Tüm Türkiyeye 3 gün içinde sevkiyat gerçekleştirilir.
Eşyalarınız ve yükünüz sigortalı güvenli ve en hızlı şekilde emanetimizdir. 
Ödeme ister yüklenme ister teslimat esnasında nakit, ve ya havale olarak yapılabilir. Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti önemlidir. Hizmetlerimizde her zaman şoförle irtibat halindeyiz. İşimizi her zaman planlı duzenli bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Fiyatlarımız uygundur. Güvenilir bir nakliyat isterseniz Erzurum ambarı hizmetinizdedir.
Profesyonel kadromuzla ve Geniş araç filomuzla istediğiniz zaman Erzurum ambarı kapınıza gelir.
Uzun ve köklü geçmişimizle bu sektörde gelen öncü firmaların başında gelmemiz ise değerli müşterilerimizin sayesınde olmuştur.
7/ 24 hizmette olan çağrı merkezimiz istediğiniz her anınızda fiyat verme konusunda ve araç yönlendirme konusunda hizmete açıktır.
Erzurum ambarı Türkiyenin her yerinden dönüş yüklerinizede yardımcı olmaktadır.

Yük teslim etmek güven isteyen bir olaydır malzemelerinizi bizlere teslim ettiğiniz andan itibaren istedğiniz an bizleri arayıp aklınızdaki soru işaretlerını giderebilirsiniz.
Erzurum ambarı bu sektörde gerçekten ün yapmış güvenilirliği konusunda parmakla gösterilen belli başlı firmalar arasında gelir.
Bizim için öncelik tamamen müşteri memnuniyetidir sloganımız Tamamen Uygun maliyet Yüksek kalitedir.
Bizler bu işe tamamen çekirdekten başlayarak geldiğimiz için hangi sorunun hangi aşamada olabilecegınden tecrubeliyiz bu yüzden çözümlerimiz her zaman daha pratiktir.

Kurumsal bir firma olma avantajı yönetim kadrosunun uzun yıllardır bu meslekde hizmet aşamasında edindiği tecrübe , müşterilerin beklentilerini anlayabilme ve karşılama yönünde gösterilen azami gayret firmamızı bu alanda sektörün incisi haline getirmiştir.
Sektörümüzde işini bilen kadromuz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.
Amacımız siz değerli müşterilerimiz dadaş kardeşlerimiz için en güvenilir biçimde yükünüzü yerine teslim etmektir.
Kendi araçlarımız anlaştığımız fiyatta anlaştığımız tarihde ve her aşamamızda siz değerli müşterilerimiz ile iletişim halinde kalan bir firmayız.
Erzurum da ambar firması olarak parsiyel ve komple yüklerinizi sürekli olarak istanbul ve güzergahtaki tüm illere sevkiyatlarımız devam etmektedir.
Ambar yükleriniz i erzurum ambarı olarak sürekli istanbula gidiş ve dönüşleriniz için her zaman sizlere hizmet için beklemekteyiz.
Erzurum ambarı deyince akla gelen ilk firma olmak la beraber tecrübeli personel ve modelli araçlarımızla her müşteri memnuniyetini kazanan kurumsal firmayız.
Kış ayların da Erzurum ambarı olarak araçlarımızı  hergün istanbul yönüne çıkarıyoruz.
Erzurum ambarı olarak sürekli batı ve karadeniz bölgelerinden erzurum ambarı na sürekli dönüş yüklerini uygun rakamlar dan getiriyoruz.
Geniş araç filosuyla hem ambar hem nakliyat hizmeti veren Erzurum ambarı bir telefon yakınınızda..