TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Çankırı Ambarı

Çankırı Ambarı 0533 813 53 02

Çankırı Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Çankırı Ambarı  Hizmetlerimiz,

İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..


Çankırı Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.
Hizmet anlayışı ile müşterisine saygısı ile kendisine güven ve memnuniyet ölçüsünde %100 sevdirmiş , piyasa işini düzgün yapan , itibarlı kurumsal bir firma olarak kendisini sevdirmiştir.
Çankırı ambarı lider firması olan firmamızı tercih etmenizi kesinlike eşyalarınız ve sizin güvenliğiniz için ve hatta huzurunuz için ÇANKIRI AMBARINI ÖNERİRİZ.
Ürünlerinizi fabrikanızdan yada deponuzdan alıp aynı adrsinize teslim ediyoruz .
Yükünüzün cinsi ne olursa olsun adrsinizden alıp yine adrsinize en güvenilir biçimde teslim ediyoruz.
güven , hijyenik , ekonomik bir firma olduğumuz için bizi seçiceğinizden eminiz.
Ana prensibimiz müşteri memnuniyetidir.
Eşyalarınız için güvenilir , rutubetsiz temiz eşya depolarımız mevcuttur. ÇANKIRI AMMBARI depolama sorumluluğu altındadır.
ÇANKIRI AMBARINI tercih etmenizi kesinlike öneriyoruz eşyalarınızın ve siz değerli müşterilerimizin huzuru için Çankırı ambarını tercih edeceğinizden eminiz.
Çankırı ambarı olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler .
Çankırı ve ilçeleri arasında adresten teslim alıp gününde ve saatinde teslim yapılmaktadır
Geniş ve yaygın araç filomuzla sigortalı  güvenilir ve hızlı  sevkiyatlarımız yapılmaktadır 
  • Fabrika taşımacılğı 
  • Konteyner taşımaılığı
  • Parsiyel taşımacılığı 
  • Ağır yük taşımacılğı
  • Gıda taşımacılğı
  • Komple yük taşımacılğı
  • Vinç taşımacılğı 
Hizmetini veriyoruz.
Mevcut servis seceneklarimiz dışında yine sizden gelen talep ve istekler doğrultusunda servis ağımızı genişletebilir ve geliştirebiliriz.
Yukarıda da belirtmiş oldumuz gibi kuru yük taşımacılğın yanı sıra ev eşyası taşımacılığıda yapmaktayız.Sizlerin talebi doğruldusunda uzman ekibimizle eşyalarınız adresde mobilya sökümü ambalajlama ve kolileme işlemi yapıldıktan sonra hammaliye hizmetide verilerek araca yükleme yapılır.Ve yine aynı ekip teslim adresinde hammaliye ve kurulumuda yapmaktadır.Araçlarımızda ev eşyası taşımaclığı için dizayn edilmiş kapalı kasa olup, içersinde düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Amacımız her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. 


Sizler için en iyisini amaç edindik.