TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Bodrum Ambarı

Bodrum Ambarı 0533 818 78 41

Bodrum Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Bodrum Ambarı  Hizmetlerimiz,

İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.
Bodrum Ambarı olarak yükleriniz adresden alınır adrese teslim edlir.
Geniş araç filomuzla siz değerli müşterilerimizin istek ve taleblerinizi anında cevap vermekte ve adrese araç yönlendirebilmekteyiz.
Uzman ekibimizle yükleriniz gereken hasasiyet ve sorumluluk bilincinde teslimatlarınız yapılır.
Profesyonel operasyon sorumlullarımız sizlere 7/24 bilgilendirme yapmaktadır.
Servis süremiz Türkiyenin her yerine 24 saat dir.
Parsiyel olarak yada komple araç olarak her türlü yükünüz için bizleri arayabilirsiniz.
bodrumdan istanbul yönündeki tüm il ve ilçelere özel kapalı açık araçlarımızla siz müşterilerimize yaklaşık 10 yılı aşkın bi süreçte hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
bodrum ambarı olarak parça eşya veya komple kapalı araçlarımızla istediğiniz yüklerinizi dilediğiniz saatte alıp adrese teslim ediyoruz.
randevulu çalıştığımız için normal şartlarda bir veya iki gün önceden adres alıp kendi araçlarımızı organize ediyoruz.
özel durumlarda acil yüklemeler için herzaman yedek araç olarak birer tane açık ve kapalı olmak şartıyla kamyon,kamyonet,ve tır olmak şartıyla elimizin altında bulundururuz.
müşterilerimizin tercihi genelde kapalı kasadır.
bizde müşterilerimizin bu isteklerini yerine getirmek için özellikle kapalı araçlarımızı temiz bakımlı ve hijyenik olarak günlük temizlik kontrolü yapılmaktadır.
aynı zamanda personelimizle birlikte tüm eksikliklerimizi gidermek için her birinin ayrı görüşlerini alarak tüm aksikleri tamamlıyoruz.
müşteri görüşlerini çok önemsediğimizden öncelikle araçlarımızın hepsini yeniledik ve dahada ileriye giderek her araçta iki şoför gönderiyoruz.
bodrum istanbul arası ortalama 12-15 saattir,fakat bu süreci karayollarının vermış olduğu saatlere uymak şartıyla dahada en asgariye indirmek için bu sistemi uygun gördük ve her araca iki şoför verme kararı aldık.
böylelikle istanbuldan çıkan aracımızı bir sonraki günün sonuna kadar ege bölgesindeki tüm yüklerimizin dağıtımını tamamlamış oluyoruz.
aynı zamanda bodrumdan aydından ve izmirden yüklenen yükleri istanbulada bir sonraki günde bütün hepsinin dağıtımını tamamlamış oluyoruz.
bodrum,istanbul arasındaki illerdende fabrika yükü ev eşyası kuru yük ve parsiyel yükleri ni artık oniki saat içerisinde teslimatını sağlıyoruz.
bu durumda diğer rakip firmalardan hergün birazdaha hızla ilerliyoruz.
biz bodrum ambarı olarak öncelikle hızlı güvenilir farkındalık bütün bunlara dikkat etmemizden dolayı müşteri potansiyelimizi emin adımlarla fazlalaştırdık.
bu durumda her geçen yıl araçlarımızı yenilemek ve mevcut müşterilerimize yenilerini eklemekteyiz.
böylelikle tüm ege bölgesine, nakliye ve ambar olarak hakim olduğumuzu gönül rahatlığıyla sizlerle paylaşmak istiyoruz.
bodrum dan özel araç istekleri doğrultusunda türkiyenin her bölgesine hızlı güvenli ve zamanında teslimat garantisiyle hizmetlerimizi sunuyoruz.
kalite politikamız dan ödün verme den tam aksine son model araçlarımız ve araç takip cihazlarımızla tüm müşterilerimize  ürün takip edilmesi için yeni hizmetler sunmaktadır.
bodrum ambarı olarak yaklaşık  onbeş yıldan itibaren tüm ege bölgesine alım ve bırakım yapmaktayız.
daha öncede belirttiğimiz gibi tüm araçlarımızı yeniledik ve her geçen gün düne nazaran biraz daha hızlı ve güven veren çalışma azmimizi yeniliyoruz.
tecrübeli personelimizle her müşterimizin sorunlarıyla tek tek iletişime geçip hızlı çözüm için seferber halindeyiz.
bu durum bizi daima ileriye kaliteli ve güven verme açımız iççin en büyük çalışmamızdır.
mobilya ve ev eşyaları için özel tasarlanmış kapalı araçlarımız ve hasarsızlık için gerekli malzemeleri aracımız da ful donanım lı olarak müşteriye gönderiyoruz.
tecrübe bakımın dan gerek sahada ki gerekse ofisdeki çalışanlarımız özellikle sürekli müşterilerle irtibat halinde olup sorunsuz bi şekilde verilen adreslere teslimatı sağlayıp teyit bilgileri paylaşılmaktadır.
Tatil bölgesi olan özellikle yazları çok yoğun  ve kalabalık olan bodrum ilçemiz de birazdaha hızlı ve seri olmamız gerekiyor
bu durumda biz ek seferler ilave ederek müşterilerimiz e daha da hızlı cevap vererek çeşitli çözümler bulmak için yoğun çaba sarfediyoruz.
Kış ayların da bu durum biraz daha düşer günlük olarak tek sefer de bütün sevkiyatlarımızı hallediyoruz.
özel araçlarımız için daha önce de bahsettiğimiz gibi hergün yeni ve tertemiz hijyenik ve tüm mobilya malzemeli araçlarımız mevcuttur.
Ekip çalışmamız da bodum ilçemizin hangi bölgelerine nereden trafik olmadan daha seri gidilebilir olduğunun keşiflerini yapıyoruz.
yaz boyunca yoğun olan nakliye işlerini hızlı çözümleyip bütün yoğunluğu en asgariye indirdik.
sürekli piyasayı takip ederek müşterilerimizin dahada uyguna gönderebilmeleri için sürekli dönüşleri gözetiyoruz.
piyasadan bağımsız olarak çalışmıyoruz fiyatlar açısın dan daha da uygun olması açısından önemlidir.
öncelikle sadece ekonomi ve kalite açısın dan müşteridestek hattımıza gelen öneri ve şikayet leri göz önünde bulundurarak tüm personelimizle birlikte her şeyi gözden geçiriyoruz.
paketleme konusunda çalışanlarımız la birlikte tüm mobilya ve ev içerisinde bulunan koltuk takımı ve beyaz eşyalar için özel ambalaj malzemeleriyle tüm eşyaları hiç bir şekilde hasar almıycak konuma getirdikten sonra yüklemeyi gerçekleştiriyoruz.
bu sadece ev eşyaları için değil ofis ve bankalar fabrikalar içerisinde de aynı işlemleri gerçekleştiriyoruz.
teslimat adresin de paketlemenin açılmasını yaptıktan sonra mobilyaların montajını yaptıktan sonra beyaz eşyaları ve koltuklarıda eski evdeki gibi yada tarif edildiği gibi yerleştirme yapılıyor.
özellikle gardolap larda sorunlar çıkabiliyor ama biz bunun takibini bırakmıyoruz müşteriyle herzaman diyolog halindeyiz.
gerektiğinde bir haftaya kadar montaj elemanlarımızı adrese gönderip sorunun giderildiğine daair müşteri teyidinden sonra adres ten ayrılırlar.
ege bölgesin den özellikleBodrum dan yüklenen motor kayık ve sandallar içinde özel tasarlanmış araçlarımız la hassas olan ürün çeşitlerinin teslimatını komple araç olarak sağlıyoruz.
bodrum ambarın a teslim etmek için zaman harcamanıza gerek duymadan direk bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bodrum nakliye ve ambar denince akla gelecek en güvenli ve tecrübeli firma olduğumuuzu kanıtlıyoruz.
yaz mevsiminde özellikle sebze ve meyve taşımacılığında yine araç tedariklerine devam ediyoruz.
Bodrumda mobilya kargo ve nakliye konusunda hertürlü taşıma hizmetleri sunuyoruz.
Bodrum ambarı olarak şehirler arasına her zaman modelli araçlarımızla çalışmaya devam ediyoruz.
Bodrum ambar nakliye ve taşıma konusunda bodrum,dan bursa,İstanbul ve çorlu olarak hergün seri bi şekilde gidiş ve dönüşlerimiz mevcuttur.
bodrum,da her geçen gün yoğun yerleşim olunca ister istemez nakliye birazdaha hızlanıyor.bu durum da nakliye firması olarak devreye giriyoruz ve hiç bi müşterimizi madur etmeden hızlı bi şekilde naklediyoruz istenilen adreslere.
BODRUM AMBAR; denilince akla gelen ilk firma olacağımıza hizmete başladığımız 2004 yılından itibaren söz vermiştik.
tuttuğumuz sözümüzün gururunun 13. yılında yine aynı heyecanla hizmete devam diyoruz.
bodrumda tüm ambar nakliye parsiyel komple ve parça hizmetlerinde tüm müşteri temsilcilerimizle sizlerin hizmetindeyiz.
GOOGLE.COM da BODRUM AMBARI:denildiğinde rekabette olan bütün firmaların içerisinde ilk sırada olmayı ve güleryüzle müşteri temsilcilerimizin sizlerden gelecek telefonları beklemektedir.
BODRUM AMBARI: parsiyel yük taşımacılığında da lider firma olmaya devam etmekteyiz bodrum ambarı ve parsiyel taşımacılık ta yine kalite den ödün vermeksizin her türlü nakliye ve parsiyel olarak bodrumda tüm kadromuzla hizmete devam diyoruz.
Hammadde ve sıvı malzemeler içinde bodrum ambarı olarak bü tür yüklerinize talibiz,çünkü bütün yüklere uygun araçlarımız mevcut olup taşımasını sağlamaktayız
Bodrum ambarı olarak sadece ev eşyası ve mobilya değil tüm nakliye ve ambar işlerinizde çözüm ortağnız olan Bodrum ambarıyla iletişime geçebilirsiniz.
havalimanı ve deniz yoluyla gelen gümrüklü ürünleri istanbul dan bodrum ambarı olarak özel araç ve parsiyel olarak saatli ve sigorta +bodrum ambar sigortalı şeklinde teslimatları söz verdiğimiz şekilde yerine getiriyoruz
Bunların yanı sıra ücretler konusunda ister parsiyel yük ister yarım araç şeklinde bodrum ambarı na detaylı olarak söylerseniz dahada hızlı bi taşıma ve yine sigorta garanti dahil olarak teslimat sağlanacaktır.
Bodrum ambar firması olarak hizmet ettiğimiz tüm müşterilerimiz bizlerin daha iyi çalışabilmemiz için sürekli irtibat halinde olup bodrum ambarını hep birlikte dahada ileriye taşıyoruz.
Kaliteden güvenden ve memnuniyetlilik ten hiç ödün vermeyen bodrum ambarı sürekli kendini yenilemektedir.
modelli araçlarını her 2 yılda yenileyen bodrum ambarı kendi personelinin de tecrübelerinden faydalanarak en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

BODRUM AMBARI PARSİYEL TAŞIMA:Bodrum ambarı olarak parsiyel taşımada da öncü firma olarak ekonomi bir şekilde bir kaç müşterinin yükünü bir ara da taşımaktadır.
Ev eşyası ve büro malzemeleri konusunda hem farklı malzemeler hemde bir birine karışma dan farklı adreslere teslimatları sağlayan bodrum ambarı müşterilerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
Makina taşımacılığın da parsiyel olarak taşıma ya  devam ediyoruz farklı müşterilerin aynı makinası nı tek bir araç la sevkini sağlayan bodrum ambarı zamanın da teslimat yapmaktadır.
Palet demir ,panel,mobilya, ev eşyası ve buna benzer tüm gönderileriniz için bodrum ambarı herzaman yanınızdadır.
Bodrum dan istanbul a gönderilecek tüm nakliyat ve ambar yükleriniz için doğru adreste olduğunuzdan gönül rahatlığıyla emin olabilirsiniz,çünkü bodrum ambarı sizin bütün gönderilerinizi sizlerin kafası rahat olsun diye bilginiz dahilinde yük sigortası yapmaktadır İstanbul dan bodrum a gönderileriniz için de aynı işlemleri gerçekleştiriyoruz.
BODRUM AMBARI KOMPLE TAŞIMA:Bodrum ambarı olarak komple taşımalar için talep edilen araçlar için önce yük bilgisi bodrum ambarına verilerek tonaj ve ölçüler dahilinde müşterimize hangi araç olacağına karar verilip adrese araç yönlendiriyoruz.
komple tır için tonajımız 26 tondur bunu yükledikten sonra farklı malzeme almaksızın direkt olarak indirilecek adrese teslim edilir.
kamyon  bazında da komple çıkışları olan bodrum ambarı 16 ton yükliyceği şekil de yine tırda olduğu gibi kamyonda da başka malzeme alma dan direkt olarak adrese teslimat sağlayan bodrum ambarı komple yükler için kesinlik le parsiyel almamaktadır.
Bodrum ambarı kamyonet ler içinde komple acil çıkışları oluyor.bu durum müşterilerimizin acil kamyonet isteklerine bağlı 12 saatte istanbulun her ilçesine 1.5 tona kadar yükleme yapıp devam etmekte olan bodrum ambarın da her türlü yüke göre komple araçları mevcuttur.
Bodrum ambarı genellikle istanbul yönüne daha uygun ve hızlı hizmet vermektedir.
Bodrum dan kolili malzeme eşya nakliyesi parça nakliyesi ve mobilya taşıması için bodrum ambarı herzaman sizinle birlikte çaalışmaya hazırdır.
odrum ambarı sadece istanbul ve yol güzergahındaki tüm il ve ilçelere uğramakta olup yük ve eşyalarınızı toplamaktadır

Bodrum ambarı sadece istanbul ve yol güzergahındaki tüm il ve ilçelere uğramakta olup yük ve eşyalarınızı toplamaktadır
tüm illere de hizmet veren bodrum ambarı  istanbul ankara ve izmir başta olmak üzere hergün seferlerini hızla artırarak hiçbir müşterisini madur etmemişti
eşyalar için özel araç gönderen bodrum ambarı ev eşyalarıyla diğer kuru yükleri kesinlikle ayrı araçlarda taşıyarak kendisinin diğer firmalardan farklı bir firma olduğunu kanıtlayan bodrum ambarı sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için görüş ve önerilerinizi bilerle paylaşmanızı bekliyoruz.

***TAŞIDIĞIMIZ YÜKÜN FARKINDAYIZ***
SİZLERDEN ALDIĞIMIZ EMANETLER BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR
ADRESE TESLİMAT SAĞLAYANA KADAR BİZİM GÜVENCEMİZDEDİR
TESLİM ADRESİNE KADAR BÜTÜN SORUMLULUĞUNU ÜSTLENEREK SİZE EN KISA ZAMAN DA UKLAŞIM SAĞLIYORUZ

İLETİŞİM 
 0252 275 01 14
TEL : 0533 418 49 83
TEL : 0533 417 44 78
WHATSAPP : 0533 818 78 41