TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Amasya Nakliyat

Amasya Nakliyat 0533 813 53 02

Amasya Nakliyat olarak tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. 
Nakliyat hzimetlerinde kurumsal kimlikle, garantili güvenli hizmet vermekteyiz. Profosyonel şoförler ve müşterilerimize özel nakliye danışmanlarız sayaseinde nakliye taleplerinize anında teklif ve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Türkiye'nin her noktasına Nakliyat sevkiyatı yapılmaktadır.
 

Amasya Nakliyat olarak Amasya ve ilçelerine İstanbul, İzmir ve Ankara'dan her hafta düzenli komple ve parsiyel çıkışlarımız vardır. Amasya'dan haftanın 3 günü yaptığımız Parsiyel çıkışlarımızla Ankara merkez Lojistik teminali üzerinden tüm Marmara ve Ege Bölgesine 48 saatte teslimatlarımız yapılmaktadır. Her türlü parça ve komple yüklemeleriniz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Amasya Nakliyat

Amasya Nakliyat  Hizmetlerimiz,

 • Ağır Yük
 • Lowbed Yük
 • Gıda Yükü
 • Proje Yükü


İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, şehirler arası nakliyat, Amasya Nakliyat nakliyat hizmetlerinde güven özveri ile piyasa koşullarına göre uygun araç fiyatlarla müşteri odaklı nakliyat hizmeti vermektedir.

Kendi araç filomuz ve özel çözüm ortaklarımız ile ;
İzinli araçlar ile şehirler arası ağır sanayi yükleriniz, endüstiriyel yükleriniz, konteyner yükleri  Türkiye' nin tüm bölgelerine güvenle ulaştırılmaktadır. 
Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri, Garantili, Sigortalı Taşımacılık

Amasya Nakliyat Olarak; nakliyat hizmetlerimde özel danışmanızla ağır yük lowbed yük, parsiyel yük, gıda yükü gibi nakliye ihtiyaclarınız uygun fiyatlar ile anında teklif alabilir ve nakliye hizmeti talep edebilirsiniz.


Amasya Nakliyat Hizmetlerimiz ;
 • Amasya Nakliyat ; 10 yıla aşkın süredir aktif olarak Türkiye'nin bütün bölgelerinde aktif olarak hizmet vermektedir.
 • Türkiye'nin bütün bölgelerine  Amasya Nakliyat ile yükünüzü gönderebilir yada yük isteyebilirsiniz.
 • Amasya Nakliyat ,işini tamamen profosyonelleştirmiş  bir firma olup kadrosundaki ekibinide tamamen profesyonel kişilerden oluşturmuştur.
 • Nakliyat sektörü tamamen güvene dayalı bir sektördür.Bizler sizlere şeffaf bir hizmet sunarak,güvensizlik problemini ortadan kaldırıyoruz.
 • Müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşarak sipariş verebilir yada gönderiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.Ayrıca yine sipariş ve fiyat onayı verdikten sonra, ikinci aşamada araç temini yapılır ve aracın bilgilerinde sizle paylaşılarak gönderinizin takibini sizlerde yapabilirsiniz.
 • Amasya Nakliyat  olarak adresten adrese çalışıyoruz.Sizler müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek , bunu canlı destek hattı,mail,whatsapp  yada iletişim numaralarımızdan irtibata geçerek  yapabilirsiniz.
 • Amasya Nakliyat geniş araç filosu ile her türlü yükünüze istinaden en uygun aracı yönlendirmesi yapabilir.Ve araç takip sistemimiz sayesinde size en yakın aracın yönlendirmesi yaparak zamandan da tasarruf ederek hızlı servis imkanı sunuyoruz.
 • Amasya Nakliyat komple tır,10 teker,40 ayak komple taşımacılığın yanı sıra parça taşımacılığı da yapmaktadır.
 • Amasya Nakliyat her zaman ilk tercih edilen olmaktan onur ve gurur duymaktadır.Bun uda sizlerin memnuniyetinize ve olumlu geri dönüşlerinize borçlu olduğunu da bilmektedir.Bizler sizleri velinimetimiz olarak görüyor ve her zaman önceliğimiz sizlerin çıkarlarıdır.Bunu gerek size en yakın aracı göndererek zamandan tasarruf ederek ,gerek dönüş araçlarına yükünüz verecek şekilde organize ederek maliyetten kar ederek,gerekse yükünüze ve eşyanıza en uygun aracı yönlendirerek yükünüzün zarar görmemesini sağlayarak yapmaya çalışmaktayız.
 • Amasya Nakliyat ;kurumsal taşımacılıkta yapmaktadır.Kurumsal taşımacılık hizmetimizde karşılıklı sözleşme yapılarak tarafların haklı gizli tutulmakta ve korunmaktadır.
 • Firmamız aynı zamanda randevulu çalışmakta böylelikle  gününde ve saatinde araç yönlendirmesi yaparak  planlı şekilde hizmette sunarak.Sizlerinde planlı bir şekilde nakliyenizi yapmayı sağlar.
 • Bizim asıl gayemiz müşterilerimizin memnuniyetidir.Çalışmalarımızı da her zaman bu yönde geliştirmekte ve genişletmekteyiz.
 • Müşteri temsilcilerimiz ve ekimiz tamamen bu mantıkla çalışmalarını sürdürmektedir.
 • Amasya Nakliyat  ev eşyalarınızın nakliyesinde kapalı kasa araçlar tercih etmekte ve ev eşyası için gönderilen araçlarımız ev eşyasına uygun  olarak dizayn edilmiştir.Ve her hafta hijyenik olarak iç dış yıkama yapılmaktadır.Bu sayede ev eşyalarınız hijyenik ve kapalı kasa araçlarla muhafazalı bir şekilde nakliyesi sağlanmaktadır.
 • Kalitemizi ve servisimizi görmek için yapmanız gereken sadece müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmektir.
 • Amasya Nakliyat ;yükünüzün teslim aşamasından itibaren size müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla sürekli bilgilendirme yapmakta ve teslimat yapıldığında sizlere bilgi vermektedir.

AMASYA NAKLİYAT İLETİŞİM NUMARALARIMIZ :

0533 818 78 41 // 0533 813 53 02 //