TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU

Teklif almak için ara

Adıyaman Nakliyat

Adıyaman Nakliyat Firması olarak Türkiye’nin 81 iline nakliyat hizmeti vermekteyiz.Gelişmiş donanımsal araçlarımızla müşterilerimize geniş araç imkanı sunuyoruz.
Bize istediğiniz zaman verilen iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Firmamızla çalışmakta olan müşterilerimize, herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda 7/24   destek hizmeti sağlıyoruz.Kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarımızla tercihinize göre hava yolu, karayolu ve birçok hizmet seçenekleri ile teslim ediyoruz.
Havayolu hizmetimizde deneyimli kadromuzla güvenilir hizmet ile en uygun teklifi vermekte ve kesin zamanlı yüklerinizi tam zamanında teslim etmekteyiz.
Ağır makine ve enerji sektöründe ihtiyaç duyulan lowbed taşımacılık, nakliye alanında uzman ve bu tip özellikli malzemelerin taşınmasında tecrübeli personeller ile gerçekleştirilirse, daha doğru ve profesyonel sonuçlar alınmış olur.

Kurumsal alt yapıya sahip referanslarımızla güvenli ve sağlıklı bir hizmet sunuyoruz
Müşterilerimize karşılaştıkları olumlu-olumsuz durumlarda çözüm yöntemleri sunuyoruz
Firmamızın ciddiyetle bağlı olduğu kalite standartları arasında bulunan memnuniyet ilkesi çerçevesinde yükleriniz özenli bir şekilde taşınır.
Taşınacak eşyalarınızın başka bir şehire göndermeniz gerektiğinde aklınızın bir köşesinde trafik güvenliği, yol ve hava durumu, nakil aracının ve şoförün sağlığı gibi konular olmamalıdır.
Parsiyel yük taşımada, birden fazla müşterinin parça yükü tek araçla taşınmaktadır. Taşınacak yükün, gideceği adrese göre araçlara yüklenmesi LIFO (Last In First Out) yöntemiyle gerçekleştirildiğinden, yüklerin karışması ihtimali yok denecek kadar azdır.

Adıyaman Nakliyeciler Firmaları olarak sizlere sunduğumuz kuru yük taşımacılığı hizmetlerinde her zaman üst seviyede müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz.
Siparişten teslimata kadar her konuda tüm hizmetlerimizi sunarız.
Adıyaman Nakliyat Türkiye ' nin en ücra bölgelerinden bile en küçük parçalar için araç göndermiş bir firmadır bizim amacımız bütün müşterilerimizi memnun bırakmaktır, bizler için en önemli husus uygun maliyetle verebileceiğimiz en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
Taşınacak eşyaların ve zaman sorunundan dolayı uzman ekibin yönlendirmesi sonucu kaliteli hizmetimizden memnun kalabilirsiniz
Kalitesine güvenen uzman bir ekibe sahip olan Adıyaman Nakliyat firmamız müşterilerine nakliyat, lojistik ve taşımacılık hizmetleri vermekten daima keyif almaktadır.

Nakliye Telepleri

Adıyaman Nakliyat Nakliye Talepleri
 1. talep
  atapolTalep Tar : 11.07.2023 -13.07.2023
  Nakliyeci Yükü Talebi
  osmaniye adıyamana yüklemelerimiz var
 2. talep
  Yıldırım Beyazıt KOÇTalep Tar : 31.08.2021 -02.09.2021
  Ev Taşımacılığı Talebi
  Eşyalar düzenli yerleştirme ve dikkatli olunup belirtilen tarihde yerinde olmasına azami uyulması nın istiyorum.
 3. talep
  RAHİM SÖNMEZTalep Tar : 01.10.2020 -02.10.2020
  Ağır Yük Talebi
  ADIYAMAN MERKEZ DEN -ESKİŞEHİR MUTTALİPE GİDECEK OLAN 25 TON BİG BAG ŞEKLİNE ÜRÜNÜMÜZ İÇİN FİYAT BİLGİSİ İSTEMEKTEYİZ.
 4. talep
  muhammet mustafaTalep Tar : 16.06.2020 -30.06.2020
  Nakliyeci Yükü Talebi
  Ürün cinsi seramik 2 palettir
 5. talep
  Yasin AKBAŞTalep Tar : 10.08.2019 -15.08.2019
  Ev Taşımacılığı Talebi
  1 Adet Oturma grubu (3 lü 2 li ve 2 tane tekli koltuk)-1 er adet buzdolabı,çamaşır makinası, buşalık makinesi, fırın, dikey derin dondurucu-1 adet tv , 1 tv sefbası- 1 adet yemek masası, 1 adet çift kişilik baza ve yatağı, 1 adet 1,5 kişilik baza ve yatağı,1 adet tek kişilik baza ve yatağı, 1 adet yatak odası dolabı, 3 adet elbise eşya dolabı, (dolaplar parçalara ayrılabilir). Yozgat Merkez 1 kattan Adıyaman Merkez 1 kat yada müstakil eve indirilecek.
 6. talep
  ilyas dağTalep Tar : 07.08.2017 -20.08.2017
  Ev Taşımacılığı Talebi
  evleneceğim için bazı parçaların gelmesi gerekiyor ev taşınmayacak yorganlar var çeyiz sandığı ütü,süpürge makinesi ve kırılacak malzeme olarak çeyiz seti(tabak catal bıçak)
 7. talep
  Dogan gunelTalep Tar : 28.10.2016 -29.10.2016
  Kuru Yük Talebi
  Güvenli olsun
 8. talep
  zafer kurtTalep Tar : 21.08.2016 -25.08.2016
  Ağır Yük Talebi
  hesaplı bir teklif bekliyorum
 9. talep
  MUSTAFA YILDIZTalep Tar : 19.03.2014 -20.03.2014
  Nakliyat Ambar Yükü Talebi
  FİYATLA İLGİLİ DÖNEBİLİRMİSİNİZ

YORUMLAR

Adıyaman Nakliyat Yorumlar
Yorumunuz gönderilemedi, Lütfen daha sonra tekrar deneyin !
Yorumunuz Kontrol Edilmek Üzere Kaydedildi.

Teklif almak için ara

Biz sizi arayalım

Mesajınız gönderlmedi !
Daha sonra tekrar deneyin !
Mesjınız alınmıştır
* hatalı