TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Adapazarı Nakliyat

Adapazarı Nakliyat 0532 774 75 94

Adapazarı Nakliyat olarak tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. 
Nakliyat hzimetlerinde kurumsal kimlikle, garantili güvenli hizmet vermekteyiz. Profosyonel şoförler ve müşterilerimize özel nakliye danışmanlarız sayaseinde nakliye taleplerinize anında teklif ve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Türkiye'nin her noktasına Nakliyat sevkiyatı yapılmaktadır.

Adapazarı Nakliyat

Adapazarı Nakliyat  Hizmetlerimiz,

  • Ağır Yük
  • Lowbed Yük
  • Gıda Yükü
  • Proje Yükü


İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, şehirler arası nakliyat, Adapazarı Nakliyat nakliyat hizmetlerinde güven özveri ile piyasa koşullarına göre uygun araç fiyatlarla müşteri odaklı nakliyat hizmeti vermektedir.

Kendi araç filomuz ve özel çözüm ortaklarımız ile ;
İzinli araçlar ile şehirler arası ağır sanayi yükleriniz, endüstiriyel yükleriniz, konteyner yükleri  Türkiye' nin tüm bölgelerine güvenle ulaştırılmaktadır. 
Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri, Garantili, Sigortalı Taşımacılık

Adapazarı Nakliyat Olarak; nakliyat hizmetlerimde özel danışmanızla ağır yük lowbed yük, parsiyel yük, gıda yükü gibi nakliye ihtiyaclarınız uygun fiyatlar ile anında teklif alabilir ve nakliye hizmeti talep edebilirsiniz.


ADAPAZARI NAKLİYAT ; tecrübeli kadrosu ve güler yüzlü, güvenilir hizmeti ile her zaman kendini ispatlamış  bu amaçla kendini her daim daha da ilerletmiş bir firmadır.
Uzun yıllarımızı verdiğimiz bu sektörün ödülünü;  ADAPAZARI NAKLİYATIN başarıları sayesinde almış bulunmaktayız.
20 yıldır bu sektörün içinde olan şirketimiz resmi kurum ve kuruluşlarla çalışmış ve hala çalışmaktadır bunların yanı sıra taşımacılıklarını üstlendiğimiz ev eşyalarımız ve parsiyel hizmetlerimizde de her zaman alnımızın akıyla çıkmışızdır.
ADAPAZARI NAKLİYAT ; ofis danışmanları, sevkiyat uzmanlarımız ve araç çalışanlarımızla her zaman bir bütün halinde olup müşterilerimizin isteklerine her zaman karşılık vermişizdir.
BUYURUN GELİN ADAPAZARI NAKLİYATIN AYRICALIKLARI NELER HEP BERABER İNCELEYELİM…

⁂ KOMPLE ARAÇ HİZMETİ :   Tek araçta tek müşterimizin yükünün olması sistemidir. Komple tır,40 ayak,10 teker ve ya kamyonet tüm istediğiniz araç tipleri her daim mevcuttur. Geniş araç filomuzla bu konuda müşterilerimize her zaman yardımcı olmuşuzdur.Kapalı kasa tır kamyon ve kamyonet şeklinde adapazarı nakliyat olarak türkiyenin bütün il ve ilçelerine her gün araçlarımız la tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Adapazarı nakliyat sadece istanbul ankara ve izmir bölgeri ne değil doğu anadolu karadeniz ve güneydoğuya da hergün araç çıkarmaktadır.
adapazarı nakliyat için yükünüzün ağırlığı ve ölçüleri hiç önemli değil çünkü adapazarı nakliyat ta hertürlü yüke göre araçları var olup her geçen gün mevcut filosunu genişletmektedir.

⁂ PARSİYEL TAŞIMACILIK HİZMETİ : Aracımızda bir çok müşterimizin malzemesi olma sistemidir diğer firmalarda bu sayı baya çok iken kendi firmamızda en fazla 3 müşterimizin malzemesi oluyor. Parsiyel taşımacılık her firmanın yapabileceği bir sistem olmayıp bizim ise ayrıcalıklarımız bile vardır parsiyel taşımacılıkta kodlama sistemi ile alıyoruz bu sayede hiçbir müşterimizin malzemesi karışmıyor ve ya kaybolma riskleri tamamen ortadan kayboluyor. Ayrıca malzemeniz aktarma olmadan direkt araçlarla teslim olmaktadır.
adapazarı Nakliyat olarak Türkiyemiz’in her noktasına kesintisiz ve düzenli haftalık çıkışlarımızla parsiyel taşımacılıkta sektöre yeni bir vizyon kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Filomuzun Euro 4 ve Euro 5  Avrupa normlarına sahip yeni nesil araçlarımızın olması, çevre sorumluluğuna duyduğumuz hassasiyetin önemli bir göstergesidir.
Çalışanlarımız ve sürücülerimizin belirli periyotlarla sertifika programlarıyla proaktif bir çalışma ortamı yaratıp, adapazarı nakliyatın sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlayarak ISO Kalite Yönetimi Standartları’nı oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.
Global rekabetin getirdiği şartlar nedeniyle, iş ortaklarımızın karlılığını artırmak, tedarik zincirinin bir halkası olan lojistik maliyetlerini minimize etmek ve  parsiyel taşımacılığa yeni bir boyut kazandırmak adına Milk Run ve JIT özel taşımacılık uygulamalarıyla aldığımız taktirlerin gururunu yaşıyoruz.


⁂ DEPOLAMA VE KODLAMA SİSTEMİ : Tamamen firmamızın ayrıcalığı olup diğer hiçbir firmada olmayan bir sistemdir. Depo kullanma amacımız müşterilerimizin özellikle teslim zamanı belirttiğinde bu şartlara uyum sağlamak içindir yine müşterimizin istediği zaman diliminde teslimatı gerçekleştiriyoruz.

⁂ EVDEN EVE TAŞIMACILIK KOMPLE-PARSİYEL : Fabrikasyon yüklerimizin yanında gelen yoğun talepleri de göz önünde bulundurarak tecrübeli taşımacılık ekibimizle ev eşyalarınız içinde sistem geliştirmiş ve başarıyla ilerlemekteyiz. Ev eşyalarınızda müşterimizin isteğine bağlı olarak komple ve ya parça eşya alımı yapmakla beraber yine tamamen müşteri isteğine bağlı hammaliye ekibi yönlendiriyoruz.

⁂ KURU YÜK TAŞIMACILIĞI : Fabrikasyon yükleriniz, palet, ibc tank, çuvallı malzemeleriniz gibi malzeme alımlarıdır şirketiniz hangi sanayide olursa olsun araçlarımızı yönlendiriyoruz yine vereceğiniz adrese teslim olmaktadır. Teslim yeri gerek baraj gerek şantiye olsun fark etmez kendimiz teslim ediyoruz.
 
ADAPAZARI NAKLİYAT çalışanları tüm araçları gprs cihazları ile izleyerek sizler araç talebinde bulunduğunuzda hangi aracımız yakın ise onu yönlendiriyoruz.
ADAPAZARI NAKLİYAT her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bu amaçla ilerlemiştir.. .
ADAPAZARI NAKLİYAT: Firmamız sürekli olarak türkiyenin her il ve ilçelerine günün her saatinde parsiyel ve komple olarak çıkışlarını sürdürmektedir.
kısa sü,rede türkiyenin her bucağına yük nakliyesi konusunda uzmanlaşan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle başarıya ulaşmıştır.
Acil yükleriniz için modelli araçlarımız ve tecrübeli personelimizle 7/24 sizlerden telefon bekliyoruz.siz sadece üretim ve satışınıza odaklanın lojistik ve nakliye kısmını problemsiz çözüm için daima sizlerleyiz.

BİZLERE ULAŞABİLECEĞİNİZ NUMARALARIMIZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR…
 
⁂ 0533 818 78 41 ⁂ 0533 417 44 78 ⁂  0533 417 49 83 ⁂ 0533 813 53 02

7/24 UYGUN MALİYETE KALİTELİ HİZMET..

ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SONRA İŞ..