TÜRKYİNİN NAKLİYAT PLATFORMU
Adana Ambarı
X
Reklamı Geçmek İçin.... 10..sn bekleyiniz yada reklama tıklama yaparak geçebilirsiniz.

Adana Ambarı 0533 818 78 41

Adana Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. Ambar yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.

Siz değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Adana Ambarı  Hizmetlerimiz;

İzinli ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parsiyel yük, g
ıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Yurt içi   Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası  taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Adana Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

Kendi araçlarımız anlaştığımız tarihde anlaştığımız fiyatta ve her aşamada müşteri ile sürekli iletişim halinde bulanan bir firmayız.
Adana Ambarı on teker, kırk ayak ,lovbet veya kuru yük parça taşımacılığı alanında siz değerli müşterilerimize daha güvenli üstün kaliteli taşımacılık hizmeti vermek için en son teknolojiyi kullanmaktayız.
Kalite ve güven ekonomik kapsamı alanında ülke geneli ve şehir içi veya şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
İstanbul dan adana ya günlük olarak kapalı açık kamyon kamyonet tır ve ağır iş taşıması için lowbed araçlarımız mevcuttur
Ambar parsiyel ve nakliyatı bi araya toplayarak tüm ekibimizle birlikte değerli müşterilerimize daha hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için yeni pratik çözümler için çalışıyoruz.
Ev eşyaları için kapalı ve hijyenik tertemiz araçlarımızla sadece eşyalara özel tasarlanmış olup  sigorta ve garanti li olarak istanbul merkezli olup sadece adana ve tüm ilçelerine hizmetlerimizi gün geçtikçe daha hızlı ve geniş filomuzla himet veriyoruz.7-24 hizmet vermekteyiz.işlerimizi her zaman özenle yapmaktayız.hizmetimizde şoförlerimizle her daim irtibat halindeyiz. İşimizi her zaman en iyisi olması bizim amacımızdır.
 ADANA AMBARI nerede olursanız olun  her zaman hizmet vermektedir. Her zaman ulaşabilirsiniz .Adresten adrese geçişme aksama olmadan malzemelerinizi teslim etmekteyiz. 
Uzman kadromuz siz değerli müşterilerilerimizn istek ve taleplerine cevap vermek için 7/24 hizmet vermekteyiz.Her türlü yük taşımacılığı yapmakta olup çözüm odaklı çalışmaktayız.
Amacımız sizleri en iyi çalıişma ortamınızı hazır hale getirmektir...
AMACIMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Siz değerli müşterilerimizin  eşyalarınını en iyi şekilde taşımak  bizim işimizdir sektörümüzün asıl amacı müşteri memnuniyetidir bu yüzdende de bugün taşımacılık dendiğinde akla gelen ilk firmayız.
ADANA'dan Türkiye'nin tüm illerine günlük sevkiyatımız vardır.
81 il ve ilçelere günlük araçlarımız ve ilçelere günlük araçlarımız çıkmakdadır.
Bütün ilçelerimize parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmetini vermekteyiz.
Profesyonel olarak yıllardır fabrika taşımacılığı yapan firmamız tarafınıza öncesi ve sonrasındaki detaylı rapor sunmaktadır.
Yolların bozulmasına karşılık gelerek bu alanda tercih edilen lowbed araçları kullanır. Ağır yüklerin hız sınırı doğrultusunda güvenli olarak taşınması gerekmektedir.
  • Sizlerin eşyalarınızı en iyi şekilde taşımak bizim görevimizdir. Biz sektörümüzde her zaman en iyisini amaç edindik bu yüzden bugünde olduğu gibi bugün taşımacılık dendiğinde akla gelen ilk firmayız.
  • Şehir içi şehirler arası en hesaplı fiyatlar ile miktarı yüksek ve kaba eşyalarınızın taşımacılığını en iyi yapan firmalar arasındayız.
  • Günlük parça ve parsiyel taşımacılığıda yapıyoruz.
  • Adresden, fabrikalarınızdan yada depolarınızdan teslim alıp ADANA'dan tüm yurt geneline taşımakdayız.
  • Türkiye'nin çoğu bölgesine günlük veya haftalık seferlerimiz vardır.
  • ''Müşterilerimize en mükemmel hizmeti veren, çalıştığı bölge içerisinde tanınan ve topluma sürekli en iyi hizmeti ve iyi konforu sunan şirket olmak doğrultusunda ilerlemekteyiz.
  • adana ambarı olarak sürekli parsiyel yük ve komple olarak ankara ve istanbul yönüne çıkışlarımıza ilaveten özel kamyonet açık kapalı ve üstü kayar perdeli çok amaçlı ve özellikli araçlarımızı sürekli sizlere hizmet amaçlı detaylandırıp adreslerinize yönlendiriyoruz
  • adana ambarı olarak kapalı ve açık araçlarımızla herdün düzenli olarak istanbul a çıkışlarımız vardır.
  • deneyimli personelimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hergün çalışmalarımıza yenilerini ekliyoruzAdana Ambarı sizlerin bir telefon kadar yakınınızda.Yükleriniz ambarcılık sisteminden ziyade direk servis olarak taşıması yapılmakta.Hızlı servis garantisi veren Adana Ambarı verdiği sözü yerine getirmeyi amaç edinmiş ve serviside buna göre şekilendirilmiş bir firmadır.Ambarcılık hizmetine servisimizle yeni bir soluk ve farklılık getirmiş bulunmaktayız.
Adana Ambar servis kalitesiyle kendi kanıtlamış ve sektörde yerini edinmiş bir firmadır.

İLETİŞİM 
TEL : 0533 813 53 02
TEL : 0533 418 49 83
TEL : 0533 417 44 78
WHATSAPP : 0533 818 78 41
Mail :info@organizenakliyat.com